Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 17

Amerikai Egyesült Államok 1916. Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja kétoldalas Br védjegy (37x32mm) T:2 / USA 1916. Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja double-sided Br trademark medallion (37x32mm) C:XF
30424.

Amerikai Egyesült Államok 1916. "Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja" kétoldalas Br védjegy (37x32mm) T:2 / USA 1916. "Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja" double-sided Br trademark medallion (37x32mm) C:XF

4 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1982. The Art Treasures of Ancient Greece aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. The Art Treasures of Ancient Greece gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP
30425.

Amerikai Egyesült Államok 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP

130 000 HUF
351,35
382,35
Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő ütközete Lipcsénél kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem füllel (14,69g/33mm) T:2- / Austria 1813. Franz I. Kaiser v. Oesterreich - Alexander Kaiser v. Russland / Die entscheid schlacht der Alliierten bei Leipzig (Francis Austrian emperor and Alexander Russian emperor / The final battle at Leipzig) two-sided, silvered Br medallion with ear (14,69g/33mm) C:VF
30426.

Ausztria 1813. "I. Ferenc osztrák császár és Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő ütközete Lipcsénél" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem füllel (14,69g/33mm) T:2- / Austria 1813. "Franz I. Kaiser v. Oesterreich - Alexander Kaiser v. Russland / Die entscheid schlacht der Alliierten bei Leipzig (Francis Austrian emperor and Alexander Russian emperor / The final battle at Leipzig)" two-sided, silvered Br medallion with ear (14,69g/33mm) C:VF

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria 1870. Ünnepség Bécsben Beethoven születésének 100. évfordulója alkalmából 1870. december 16. és 19. között kétoldalas Br emlékérem (73,25g/57mm) T:1- / Austria 1870. Beethoven - Feier in Wien XVI bis XIX December MDCCCLXX (Beethoven - Celebration in Vienna 16th to 19th December 1870 two-sided Br medallion (73,25g/57mm) C:AU
30427.

Ausztria 1870. "Ünnepség Bécsben Beethoven születésének 100. évfordulója alkalmából 1870. december 16. és 19. között" kétoldalas Br emlékérem (73,25g/57mm) T:1- / Austria 1870. "Beethoven - Feier in Wien XVI bis XIX December MDCCCLXX (Beethoven - Celebration in Vienna 16th to 19th December 1870" two-sided Br medallion (73,25g/57mm) C:AU

36 000 HUF
97,30
105,88
Ausztria 1904. Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904 kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (24,45g/40mm) T:2 ph., kis patina / Austria 1904. Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904 double-sided Br commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (24,45g/40mm) C:XF edge error, small patina
30428.

Ausztria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (24,45g/40mm) T:2 ph., kis patina / Austria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (24,45g/40mm) C:XF edge error, small patina

6 000 HUF
30429.

8 000 HUF
30430.

6 000 HUF
30431.

12 000 HUF
32,43
35,29
Franciaország 1900. SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén BRONZE fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) T:2 ezüstözés kopott  France 1900.SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION silver plated Br commemorative medal made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with BRONZE hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) C:XF worn silver plating
30432.

Franciaország 1900. "SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén "BRONZE" fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) T:2 ezüstözés kopott France 1900."SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" silver plated Br commemorative medal made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with "BRONZE" hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) C:XF worn silver plating

4 000 HUF
Franciaország 1926. SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 (A Nemezetközi Wagons-Lits Társaság és a Nagy Európai Expressz Vasút 50. évfordulója egyoldalas Br emlékplakett, hátlapon V. CANAIE gyártói jelzéssel. Szign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) T:1-,2 France 1926. SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 one-sided Br commemorative plaque with V. CANAIE makers mark. Sign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) C:AU,XF
30433.

Franciaország 1926. "SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 (A Nemezetközi Wagons-Lits Társaság és a Nagy Európai Expressz Vasút 50. évfordulója" egyoldalas Br emlékplakett, hátlapon "V. CANAIE" gyártói jelzéssel. Szign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) T:1-,2 France 1926. "SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926" one-sided Br commemorative plaque with "V. CANAIE" maker's mark. Sign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) C:AU,XF

3 000 HUF
14
Német Államok / Augsburg Szabad Állam ~1700. Barátság-érem Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder kétoldalas, öntött Zn emlékérem (35,93g/52mm) T:2 ph. / German States / Augsburg Free State ~1700. Friendship medal Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder, double-sided cast Zn commemorative medallion (35,93g/52mm) C:XF edge error
30434.

Német Államok / Augsburg Szabad Állam ~1700. Barátság-érem "Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder" kétoldalas, öntött Zn emlékérem (35,93g/52mm) T:2 ph. / German States / Augsburg Free State ~1700. Friendship medal "Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder", double-sided cast Zn commemorative medallion (35,93g/52mm) C:XF edge error

20 000 HUF
54,05
58,82
Német Birodalom / Württemberg 1894. Sütő- és Cukrászipari Kiállítás 1894 - Stuttgart / II. Vilmos Württemberg királya ezüstözött Br emlékérem (50mm/46,98g) T:2 / German Empire / Wurttemberg 1894. Bäckerei, Konditorei & Kochkunst-Ausstellung 1894 - Stuttgart / Wilhelm II Koenig von Wuerttemberg (50mm/46,98g) C:XF
30435.

Német Birodalom / Württemberg 1894. "Sütő- és Cukrászipari Kiállítás 1894 - Stuttgart / II. Vilmos Württemberg királya" ezüstözött Br emlékérem (50mm/46,98g) T:2 / German Empire / Wurttemberg 1894. "Bäckerei, Konditorei & Kochkunst-Ausstellung 1894 - Stuttgart / Wilhelm II Koenig von Wuerttemberg" (50mm/46,98g) C:XF

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF