https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 9

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1880 Loehr perpetual patent niellós ezüst zsebóra automata nikkelezett kalapácsos, kulcsos felhúzású szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet. Járástartalék kijelzéssel. Tokszám, szerkezetszám: No. 497. Jelzett ezüst. Későbbi ajándékozási sorral a tokon. Másodpercmutatók hiányoznak számlapon sérülés. Nem jár. Nagyon ritka, különleges óra. Hasonló óra szerepel Reinhard Meis, Taschenuhren, Callwey, 1999, 141 oldalon.  / Loehr perpetual patent silver, key-wound pocket watch. Nickel finished 3/4 -plate movement jewelled to the centre with cut bimetallic compensated balance to lever escapement, hammer shaped perpetuelle weight, the white enamel dial with some crack. Two dials missing. Needs repair. 50x50 mm
11211.

cca 1880 Loehr perpetual patent niellós ezüst zsebóra automata nikkelezett kalapácsos, kulcsos felhúzású szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet. Járástartalék kijelzéssel. Tokszám, szerkezetszám: No. 497. Jelzett ezüst. Későbbi ajándékozási sorral a tokon. Másodpercmutatók hiányoznak számlapon sérülés. Nem jár. Nagyon ritka, különleges óra. Hasonló óra szerepel Reinhard Meis, Taschenuhren, Callwey, 1999, 141 oldalon. / Loehr perpetual patent silver, key-wound pocket watch. Nickel finished 3/4 -plate movement jewelled to the centre with cut bimetallic compensated balance to lever escapement, hammer shaped perpetuelle weight, the white enamel dial with some crack. Two dials missing. Needs repair. 50x50 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
280 000 HUF
840,84
EUR
,
1 007,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
280 000 HUF
Vacheron 18K arany, dupla fedeles, kulcsos zsebóra. Gazdagon díszített, hajóskapitányi tokkal. Jelzett. cca 1870. Jelzett tok, jelzés nélküli 15 köves szerkezet. Működő, jó állapotban. Br 62,5 g / 1870s Vacheron 18K Gold Savonette pocket watch works well
11212.

Vacheron 18K arany, dupla fedeles, kulcsos zsebóra. Gazdagon díszített, hajóskapitányi tokkal. Jelzett. cca 1870. Jelzett tok, jelzés nélküli 15 köves szerkezet. Működő, jó állapotban. Br 62,5 g / 1870s Vacheron 18K Gold Savonette pocket watch works well

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 000 HUF
4 204,20
EUR
,
5 035,97
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 000 HUF
Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm
11213.

Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 000 HUF
1 201,20
EUR
,
1 438,85
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
400 000 HUF
Rolex Precision 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, számlap kissé korrodált. Bruttó 22,64 g, d: 19 mm / 18C gold Rolex womens watch. Works well, with some corrosion on the dial 22,64 g, d: 19 mm
11214.

Rolex Precision 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, számlap kissé korrodált. Bruttó 22,64 g, d: 19 mm / 18C gold Rolex women's watch. Works well, with some corrosion on the dial 22,64 g, d: 19 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 000 HUF
900,90
EUR
,
1 079,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 000 HUF
Nagy méretű vasutas Góliát Doxa óra fém tokkal, kissé korrodált. Működő, jó állapotban / Railway worker Doxa watch. Goliath size. d: 80 mm
11215.

Nagy méretű vasutas Góliát Doxa óra fém tokkal, kissé korrodált. Működő, jó állapotban / Railway worker Doxa watch. Goliath size. d: 80 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
60,06
EUR
,
71,94
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
IWC Shaffhausen zsebóra szerkezet, eredeti tokkal, eredeti okmánnyal, egyező sorozatszámmal. Szerekzet működik, számlap jó állapotban. / IWC pocket wach mechanics with original box and matching document
11216.

IWC Shaffhausen zsebóra szerkezet, eredeti tokkal, eredeti okmánnyal, egyező sorozatszámmal. Szerekzet működik, számlap jó állapotban. / IWC pocket wach mechanics with original box and matching document

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
180,18
EUR
,
215,83
USD
Number of bids:
4
Minimum bid:
70 000 HUF
Antik Michronometre kulcsos zsebóra, különleges, városrészletet ábrázoló vésett híddal és kis iránytűvel. Hajós ezüst tokkal. Működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal, számlapon hajszálrepedések d: 43 mm / Michronometre Antique Silver Pocket Watch with compass in carved town scene movement. Works well. Small cracks on dial
11217.

Antik Michronometre kulcsos zsebóra, különleges, városrészletet ábrázoló vésett híddal és kis iránytűvel. Hajós ezüst tokkal. Működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal, számlapon hajszálrepedések d: 43 mm / Michronometre Antique Silver Pocket Watch with compass in carved town scene movement. Works well. Small cracks on dial

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
120,12
EUR
,
143,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
Révéil & Avertisseur Brévet 10461 ébresztős zsebóra fém tokkal, jelzett számlappal (hajszálrepedések), működő, de tisztításra szoruló állapotban. d: 55 mm / With alarm minor cracks on the dial. Works,
11218.

Révéil & Avertisseur Brévet 10461 ébresztős zsebóra fém tokkal, jelzett számlappal (hajszálrepedések), működő, de tisztításra szoruló állapotban. d: 55 mm / With alarm minor cracks on the dial. Works,

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
46 000 HUF
138,14
EUR
,
165,47
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
46 000 HUF
Hamilton Yankees 1928 alkalmi art deco férfi karóra késöbbi kiadása. Kézi felhúzós, zonác berakással, működő, szép állapotban, bőr szíjjal: d: 29 mm / . Hamilton Yankees 1928 reissue - Piping Rock - 29 mm Mechanical watch
11219.

Hamilton Yankees 1928 alkalmi art deco férfi karóra késöbbi kiadása. Kézi felhúzós, zonác berakással, működő, szép állapotban, bőr szíjjal: d: 29 mm / . Hamilton Yankees 1928 reissue - Piping Rock - 29 mm Mechanical watch

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
70 000 HUF
210,21
EUR
,
251,80
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
75 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction 

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November


We are closed on 8 November. 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment