Ships Balaton

Number of items: 5

cca 1920-1930 DDSG Erste Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft Vienna Danube Tours / Dunai Gőzhajózási társaság képekkel illusztrált, angol nyelvű ismertető prospektusa, kis sérüléssel / illustrated steamship travel guide, slighty damaged, 10 p.
11930.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF
cca 1930 Az Cunard lines Caormina & Carmania nevő gőzhajóinak ismertető füzete. 24 oldal képpel. 48p. / Steamship booklet with photos
11931.

Available for bidding
4 600 HUF
13,81
16,55
Minimum bid:
4 600 HUF
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. Bp., 1951., Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 220 p. +4 (fekete-fehér kihajtható képtáblák)+7 (fekete-fehér képtáblák, közte 2 kihajthatóval) t. + 5 (térkép-melléklet) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!    Megjelent 1050 példányban.
11932.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
1958 Tóth Lajos: A balatoni hajózás históriája. Gépelt kézirat, illusztrált félvászon-kötésben, fekete-fehér képekkel illusztrált, a szerző aláírásával,gépelt számozással, kissé kopott borítóval, egy sérült lappal, néhány lapon kisebb szakadással, 8+2+17+2+18+4+26+4+2+7+2+8+4+2+27+4+2+21+10+2+20+2+4+3 p.
11933.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
12 000 HUF
cca 1930 Siófoki emlék, art deco stílusú vitorláshajó, magyar zászlóval, m: 16,5 cm
11934.

Available for bidding
14 000 HUF
42,04
50,36
Minimum bid:
19 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.