Printed Materials

Number of items: 79

1834 Grätzer Taschenkalender auf das gemeine Jahr, tokkal, sérült gerinc / with paper case, damaged spine
14000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
1840 Kimutatás azon segélypénzek hová lett fordításának, mellyek a Duna 1838-dik évi kiöntése óta Pest városában munkálkodó királyi biztosság által kezeltettek, s kiváltképen pesti ügyefogyott károsodottak felsegéllésére alkalmaztatnak. 24x40 cm Kis sérüléssel
14001.

1840 Kimutatás azon segélypénzek hová lett fordításának, mellyek a' Duna" 1838-dik évi kiöntése óta Pest városában munkálkodó királyi biztosság által kezeltettek, 's kiváltképen pesti ügyefogyott károsodottak' felsegéllésére alkalmaztatnak. 24x40 cm Kis sérüléssel

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 500 HUF
1857 Losonczi naptár 1857-ik évre, az ipoly-sajóvölgyi nép érdekében, szerk.: Tóth Mihály. Első évi folyam. Balassagyarmat, Kek László-ny., 67+13 p. Kiadói sérült, javított papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
14002.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
1860 Politikai Ujdonságok. Hatodik évi folyam. 1860. január 5. -én - december 27. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Pákh Albert. Pest, 1860, Landerer és Heckenast, 828 p. Korabeli reklámokkal, a reklámok között árjegyzékekkel is (pl.:bor.) Gabona árakkal. Lottó szám húzásokkal, vasút- és utas szállító gőzös hajómenetrendekkel. A címlapok egy részén adóbélyegekkel. A 15. számnál (1860. április. 12.), a címlapon Gróf Széchényi István (Bécs, 1791. szeptember 21.-Döbling, 1860. április 8.) gyászkeretes halálhírével. A 18. számnál (1860. május 3.) Széchényi István gyászünnepélyének gyászkeretes hírével a címlapon. Az olaszországi események és harcok, Garibaldi győzelmeinek híreivel. Fametszetű illusztrációkkal. Egybekötött, félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, pótolt kötéstáblákkal, foltos lapokkal, néhány lapon lyukakkal (779/780; 781/782; 813/814; 815/816; 817/818.)
14003.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1880 Térbeli litho üdvözlő kártya. . Litográfia. Szép állapotban, hozzá egy másik kártya is m: 13 cm ,12 cm
14004.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
cca 1880 Térbeli litho üdvözlő kártya. Szerencse óhajtásom felirattal. Litográfia. Szép állapotban, hozzá egy másik kártya is m: 16 cm ,13 cm
14005.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
cca 1890 Tátrafüred Csáky ház nagy méretű Stengel nyomat 30x24 cm
14006.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
1892 Bp., ODonell Malvin grófné védnöksége alatt, a felvidéki ínségesek javára rendezendő hangverseny és zártkörű táncvigalom díszes, szecessziós meghívója, apró gyűrődésekkel, 19,5x13,5 cm
14007.

1892 Bp., O'Donell Malvin grófné védnöksége alatt, a felvidéki ínségesek javára rendezendő hangverseny és zártkörű táncvigalom díszes, szecessziós meghívója, apró gyűrődésekkel, 19,5x13,5 cm

Available for bidding
8 000 HUF
24,02
28,78
Minimum bid:
8 000 HUF
1896-1906 Palugyay Móric, Liptó vármegye főispánjának beiktatási ünnepségére szólómeghívó, menükártya, valamint Liptó vármegye millenáris közgyűlésének meghívója. Mind nagyon szép, hibátlan állapotban
14008.

Available for bidding
8 000 HUF
24,02
28,78
Minimum bid:
8 000 HUF
1896 Budapest, Ős-Budavára, építész: Oskar Marmorek (1863-1909), kiadja: Posner, litho kép, 13,5×19,5 cm
14009.

Available for bidding
12 000 HUF
36,04
43,17
Minimum bid:
13 000 HUF
cca 1900 Souvenir de Créte / Krétai emlék, szecessziós, kagyló formájú, litho képes füzet, Rich. G. Krüger La Canée (Créte), 5 p., kisebb törésnyomokkal
14010.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
26 000 HUF
1900 Értesítő köpeczi és miklósvári gazdák segély-egyesületének 1900. évi működéséről. Bp., Bagó Márton és Fia, 15 p.
14011.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.