Poster

Number of items: 45

cca 1930 Hagenmacher Kőbányai Sörgyárak kőbányai és budafoki gyárak nagy méretű litho reklám plakát. Kis szakadással / Beer factory large litho poster with small tear. 49x64 cm
12102.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
150,15
179,86
Minimum bid:
50 000 HUF
cca 1919 Rohamra! Szavazzatok Szociáldemokratára! Litografált plakát Kunossy Intézet kiadása. s: Húsz. Hajtva. 62x98 cm
12103.

Available for bidding
60 000 HUF
180,18
215,83
Minimum bid:
65 000 HUF
1927 Kerékpáros oklevél. Litográfia. Burgau Zweirad Club tiszteletbeli tag. Nagy méretű, keretben, fóliázva, Nyomat: 47x33 cm Lap 57x43 cm / Large litho bycicle warrant Burgau Print size: 47x33 cm page 57x43 cm In frame
12104.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF
1947 Macskássy János (1910-1993): Újjáépítési állami sorsjáték, plakát, 82×57 cm
12105.

Available for bidding
12 000 HUF
36,04
43,17
Minimum bid:
14 000 HUF
1983 Budapest, Atlétikai Világbajnokság villamosplakát, Offset és Játékkártya Nyomda Bp., sarkain apró lyukakkal, 24x17 cm
12106.

Available for bidding
1 800 HUF
6,47
Minimum bid:
1 800 HUF
1930 Népkerti Sporttelep Profi bajnoki mérkőzés Attila - BAK TK labdarúgó mérkőzés plakátja, hatott 23x65 cm
12107.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
30 000 HUF
12108.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
30 000 HUF
1930 Vasas Sportpályán rendezett Vasas II.- RTK I. amatőr labdarúgó szövetségi díjmérkőzés, Vasas I.- RTK I: amatőr díjmérkőzés, BAK TK - Megyer FC professzionális bajnoki mérkőzés plakátja, ott, 47×31 cm
12109.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
30 000 HUF
Donald kacsa és a többiek, Walt Disney színes amerikai rajzfilmsorozata, MOKÉP plakát, szakadással, ragasztás nyomaival, 56×41,5 cm
12110.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF
1919 Le az élősdi sajtóval! Keresztény Nemzeti Sajtót! Antiszemita plakát Sopron, (1919) : Röttig-Romwalter Színes litográfia 95x70 cm. Teteje levágott, szakadással. Ritka! / Anti semitic propaganda poster with tear
12111.

Available for bidding
50 000 HUF
150,15
179,86
15
Minimum bid:
130 000 HUF
1990 Weininger Andor, vom Bauhaus zur konzeptionellen Kunst, Bauhaus-Archiv, Museum für Gestaltung, Berlin. KIállítási plakát. Ofszet, papír, 59×84 cm. / Exhibition poster, offset on paper
12112.

Available for bidding
15 000 HUF
45,05
53,96
Minimum bid:
15 000 HUF
1925 Országos Katolikus Naggyűlés nagy méretű plakát szakadásokkal. 120x65 cm
12113.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.