cca 1890-1900 Magyarország politikai beosztásának átnézeti térképe. Rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. Metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, alul ferdén vágott, 50,5x37 cm
1901 Fenyőháza/Lubochna nyaralótelep térkép vázlata, rajta a Vág (Váh/Waag) folyóval és Lubochna patakkal, kézzel rajzolt, színezett, hajtott, a hajtásnyomok mentén szakadt, sérült, 59,5x89,5 cm /
1901 Map of Lubochna holliday village, with Váh and Lubochna rivers on, hand draw and hand coloured, folded, damaged, 59,5x89,5 cm
1909 Dr. Havass Rezső: A Magyar Birodalom közjogi térképe az 1867: II., 1868: XXX. törvénycikkek alapján. Magyar, bosnyák, német és francia nyelvű előszóval. 16 p + 1 t. 1 : 1.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kisebb sérülésekkel, 104x87 cm
cca 1910 Az Erdélyi Medence antiklinális vonulatainak átnézetes térképe. Összeállította: dr. Böckh Hugó. 1 : 200.000, jelmagyarázattal, vászonra kasírozva, kissé foltos, 112,5x95 cm
cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: dr. Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, három nyelven (magyar, német, olasz). "Magyaroszág Területi Épségének Védelmi Ligája" irredenta bélyegzővel. Apró sérüléssel, hajtva, szétvált, sérült borítóval, 84x63 cm
cca 1920 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, Szerk.: Gróf Teleki Pál, ún. "Vörös térkép", 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, hajtott, sérült, 63x95 cm
cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe, dr. Teleki Pál gróf, és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével hivatalos adatok alapján szerk.: Dr. Fodor Ferenc, 1:1,500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., III. kiadás, magyar és angol nyelven, hajtott, a hajtás mentén kis szakadásokkal, 63x95 cm
1925 Der Hafen von Hamburg, Reiherstieg Schiffswerfte und Maschinenfabrik / Hamburg kikötőjének térképe, a Reiherstieg hajógyár és javítóüzem kiadványa. 1 : 15.000, Kartogr. Abteilung Messner & Christiansen Hamburg, jó állapotban 139x62,5 cm