Glass-objects

Number of items: 13

1773 össz. 2 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 2 pcs of antique glass bottles, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged
11058.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
114,61
138,41
Minimum bid:
40 000 HUF
Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, Emlékül felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11059.

Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Antik vörös emlék pohár arany Éljen a haza és Emlékül felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11060.

Antik vörös emlék pohár arany "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
69,20
Minimum bid:
20 000 HUF
1898 Ferenc József portréjával díszített, 50. császári jubileumi, német nyelvű felirattal (Andenken an das 50jährige Kaiserjubiläum 1848-1898) ellátott üveg emlék pohár füllel, matricás portréval, kézzel festett arany szegéllyel, metszett levél dísszel, kopott, m: 12 cm / 1898 Franz Joseph emperor 50th anniversary glass, 8,5 cm
11061.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany színű historizáló dekorral, Emlékül felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11062.

Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratíve glass.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Antik Balatonfüredi talpas emlék pohár a vendéglő, kút, Horvátház és a Fürdőház képeivel és felirataival. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 17 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11063.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
62,28
Minimum bid:
20 000 HUF
Balatonfüredi emlék pohár. Erzsébet udvar és a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 10,5 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11064.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
62,28
Minimum bid:
19 000 HUF
Balatonfüredi emlék pohár a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal 11 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11065.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
62,28
Minimum bid:
19 000 HUF
Füles és talpas kék színű pohár kézzel festett arany színű dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 12 cm
11066.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Antik emlék pohár metszett Gabor Josef felirattal és virág dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 10,5 cm, d: 6,5 cm / commemoratíve glass.
11067.

Antik emlék pohár metszett "Gabor Josef" felirattal és virág dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 10,5 cm, d: 6,5 cm / commemoratíve glass.

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,84
Minimum bid:
4 000 HUF
11068.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
62,28
Minimum bid:
18 000 HUF
Antik fújt üveg kancsó. Kézzel festett virág és tájkép dekorral. M: 30,5 cm / Antique glass jug, hand painted, with some minor wear. Height: 30,5 cm
11069.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
41,52
Minimum bid:
12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.