Glass-objects

Number of items: 13

1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged
11058.

40 000 HUF
108,11
117,65
Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, Emlékül felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11059.

Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

10 000 HUF
27,03
29,41
Antik vörös emlék pohár arany Éljen a haza és Emlékül felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11060.

Antik vörös emlék pohár arany "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

20 000 HUF
54,05
58,82
1898 Ferenc József portréjával díszített, 50. császári jubileumi, német nyelvű felirattal (Andenken an das 50jährige Kaiserjubiläum 1848-1898) ellátott üveg emlék pohár füllel, matricás portréval, kézzel festett arany szegéllyel, metszett levél dísszel, kopott, m: 12 cm / 1898 Franz Joseph emperor 50th anniversary glass, 8,5 cm
11061.

10 000 HUF
27,03
29,41
Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany színű historizáló dekorral, Emlékül felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11062.

Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratíve glass.

10 000 HUF
27,03
29,41
Antik Balatonfüredi talpas emlék pohár a vendéglő, kút, Horvátház és a Fürdőház képeivel és felirataival. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 17 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11063.

18 000 HUF
48,65
52,94
Balatonfüredi emlék pohár. Erzsébet udvar és a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 10,5 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11064.

18 000 HUF
48,65
52,94
Balatonfüredi emlék pohár a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal 11 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
11065.

18 000 HUF
48,65
52,94
Füles és talpas kék színű pohár kézzel festett arany színű dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 12 cm
11066.

10 000 HUF
27,03
29,41
Antik emlék pohár metszett Gabor Josef felirattal és virág dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 10,5 cm, d: 6,5 cm / commemoratíve glass.
11067.

Antik emlék pohár metszett "Gabor Josef" felirattal és virág dekorral. Kopásokkal, alján karcolásokkal. M: 10,5 cm, d: 6,5 cm / commemoratíve glass.

4 000 HUF
11068.

18 000 HUF
48,65
52,94
Antik fújt üveg kancsó. Kézzel festett virág és tájkép dekorral. M: 30,5 cm / Antique glass jug, hand painted, with some minor wear. Height: 30,5 cm
11069.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF