https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 26

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm
11021.

Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm

 
Sold
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
11
Herendi OSullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm
11022.

Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
9
Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm
11023.

Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
9
Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm
11024.

Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
5
Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm
11025.

Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Number of bids:
9
Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm
11026.

Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Number of bids:
3
Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm
11027.

Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Number of bids:
0
Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan
11028.

Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan

 
Sold
Starting price:
90 000 HUF
243,24
EUR
,
264,71
USD
Number of bids:
4
Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm
11029.

Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm
11030.

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm

 
Sold
Starting price:
120 000 HUF
324,32
EUR
,
352,94
USD
Number of bids:
11
Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm
11031.

Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm

 
Sold
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
6
Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.
11032.

Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Number of bids:
12

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment