https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 26

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm
11021.

Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
171,92
EUR
,
207,61
USD
Number of bids:
6
Minimum bid:
75 000 HUF
Herendi OSullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm
11022.

Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
85,96
EUR
,
103,81
USD
Number of bids:
4
Minimum bid:
34 000 HUF
Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm
11023.

Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 000 HUF
286,53
EUR
,
346,02
USD
Number of bids:
4
Minimum bid:
120 000 HUF
Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm
11024.

Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 000 HUF
286,53
EUR
,
346,02
USD
Number of bids:
4
Minimum bid:
120 000 HUF
Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm
11025.

Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
143,27
EUR
,
173,01
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
55 000 HUF
Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm
11026.

Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
143,27
EUR
,
173,01
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
55 000 HUF
Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm
11027.

Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
143,27
EUR
,
173,01
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
50 000 HUF
Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan
11028.

Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
90 000 HUF
257,88
EUR
,
311,42
USD
Number of bids:
4
Minimum bid:
100 000 HUF
Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm
11029.

Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
57,31
EUR
,
69,20
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm
11030.

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
120 000 HUF
343,84
EUR
,
415,22
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
130 000 HUF
Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm
11031.

Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 000 HUF
859,60
EUR
,
1 038,06
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 000 HUF
Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.
11032.

Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
143,27
EUR
,
173,01
USD
Number of bids:
11
Minimum bid:
85 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction 

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment