100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Soltész Zoltán (1909-1990): Téli Kárpátok (Kárpátalja). Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 50×70 cm / Zoltán Soltész (1909-1990): Carpathians in winter (Carpatho-Ukraine). Oil on canvas, signed. Framed, 50×70 cm