Military

Number of items: 81

Berán Lajos (1882-1943) ~1909. Zászlonkhoz törhet[et]lenül hűen, felséges anyjához hervadhat[at]lan kegyelettel. 1869-1909 1. Honvéd Gyalog Ezred. aranyozott, egyoldalas Br plakett (101,15g/52,5x68mm) T:1- / Hungary ~1909. 1st Hungarian Infantry Regiment - Empress Elisabeth gilt, one-sided Br plaque (101,15g/52,5x68mm) C:AU
30509.

Berán Lajos (1882-1943) ~1909. "Zászlonkhoz törhet[et]lenül hűen, felséges anyjához hervadhat[at]lan kegyelettel. 1869-1909 1. Honvéd Gyalog Ezred." aranyozott, egyoldalas Br plakett (101,15g/52,5x68mm) T:1- / Hungary ~1909. "1st Hungarian Infantry Regiment - Empress Elisabeth" gilt, one-sided Br plaque (101,15g/52,5x68mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
15
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Ag medál, fémjel nélkül, részben zománcozott, kék zománc (34,78g/53x33mm) T:1- / Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,78g/53x33mm) C:AU HP-6814.
30510.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál, fémjel nélkül, részben zománcozott, kék zománc (34,78g/53x33mm) T:1- / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,78g/53x33mm) C:AU HP-6814.

20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915 Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló, Br emlékérem eredeti Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915 tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915 Br commemorative medal with Franz Joseph and Wilhelm II in original Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915 case. Sign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) C:UNC,AU
30511.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló, Br emlékérem eredeti "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Br commemorative medal with Franz Joseph and Wilhelm II in original "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" case. Sign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) C:UNC,AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Viribus unitis 1914-1915 egyoldalas Br, I. világháborús patrióta plakett. Szign.: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) T:1- kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Viribus unitis 1914-1915 one-sided World War I patirotic Br plaque. Sign: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) C:AU small patina
30512.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Viribus unitis 1914-1915" egyoldalas Br, I. világháborús patrióta plakett. Szign.: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) T:1- kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Viribus unitis 1914-1915" one-sided World War I patirotic Br plaque. Sign: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) C:AU small patina

8 000 HUF
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915 ezüstözött I. világháborús patrióta medál Ferenc József, II. Vilmos és V. Mehmed portréjával (12,54g/31mm) T:1-,2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915 silver plated World War I patriotic medallion with the portraits of Franz Joseph, Wilhelm II and Mehmed V (12,54g/31mm) C:AU,XF small patina
30513.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" ezüstözött I. világháborús patrióta medál Ferenc József, II. Vilmos és V. Mehmed portréjával (12,54g/31mm) T:1-,2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" silver plated World War I patriotic medallion with the portraits of Franz Joseph, Wilhelm II and Mehmed V (12,54g/31mm) C:AU,XF small patina

5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Vörös Ördögök 1914-1915. egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Austro-Hungarian Monarchy 1915. The Red Devils 1914-1915. one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) C:XF label on the back HP 3411.
30514.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Vörös Ördögök 1914-1915." egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "The Red Devils 1914-1915." one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) C:XF label on the back HP 3411.

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN Alexandar von Krobatin bárót, hadügyminisztert ábrázoló kétoldalas Br plakett. Szing.: Arnold Hartig (65mm) T:1- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Arnold Hartig (65mm) C:AU small edge error
30515.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" Alexandar von Krobatin bárót, hadügyminisztert ábrázoló kétoldalas Br plakett. Szing.: Arnold Hartig (65mm) T:1- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Arnold Hartig (65mm) C:AU small edge error

15 000 HUF
40,54
44,12
30516.

20 000 HUF
54,05
58,82
30517.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF