Military

Number of items: 81

1808. A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, karikán csillag beütéssel és V. MAYERS SÖHNE gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1808. Order of Leopold, Knights Cross with a war decoration on ribbon gilt Br decoration with star hallmark and V. MAYERS SÖHNE makers mark C:UNC NMK 73.
30436.

1808. "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, karikán csillag beütéssel és "V. MAYERS SÖHNE" gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1808. "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration on ribbon" gilt Br decoration with star hallmark and "V. MAYERS SÖHNE" maker's mark C:UNC NMK 73.

650 000 HUF
1 756,76
1 911,76
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, F.R (Firma Rothe) gyártói jelzéssel és fémjellel T:1 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark F.R (Firma Rothe) and hallmark on the ring C:UNC NMK 93.
30437.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és fémjellel T:1 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and hallmark on the ring C:UNC NMK 93.

700 000 HUF
1 891,89
2 058,82
1870-1918. Ferenc József-rend nagykeresztje karikán jelzett Au kitüntetés vállszalaggal, a korabeli vállszalag rendkívül jó állapotban!. V.M. (V. Mayers Söhne) gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:1 / Hungary 1870-1918. Order of Franz Joseph, Grand Cross Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, the ribbon in exceptionally well preserved period piece! With V.M. (V. Mayers Söhne) makers mark, openable back C:UNC  NMK 181.
30438.

1870-1918. "Ferenc József-rend nagykeresztje" karikán jelzett Au kitüntetés vállszalaggal, a korabeli vállszalag rendkívül jó állapotban!. "V.M. (V. Mayers Söhne)" gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:1 / Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Grand Cross" Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, the ribbon in exceptionally well preserved period piece! With "V.M. (V. Mayers Söhne)" maker's mark, openable back C:UNC NMK 181.

900 000 HUF
2 432,43
2 647,06
1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel T:2,2- patina, ph., ü. / Hungary 1870. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF patina, edge error, ding  NMK 133.
30439.

1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel T:2,2- patina, ph., ü. / Hungary 1870. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF patina, edge error, ding NMK 133.

150 000 HUF
405,41
441,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal zománcozott Au kitüntetés, a karikán fémjel és V. MAYERS SÖHNE gyártói jelzés, mellszalaggal T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon with swords enamelled Au decoration, with hallmark and V. MAYERS SÖHNE makers mark on the suspension ring, with ribbon C:AU NMK 215.
30440.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal" zománcozott Au kitüntetés, a karikán fémjel és "V. MAYERS SÖHNE" gyártói jelzés, mellszalaggal T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon with swords" enamelled Au decoration, with hallmark and "V. MAYERS SÖHNE" maker's mark on the suspension ring, with ribbon C:AU NMK 215.

200 000 HUF
540,54
588,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. A Német Lovagrend Mária Keresztje zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. Marian Cross of the Teutonic Order enamelled decoration with ribbon C:XF enamell error
30441.

Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon C:XF enamell error

30 000 HUF
81,08
88,24
9
1890. Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 makers case C:AU NMK 245.
30442.

1890. "Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" maker's case C:AU NMK 245.

60 000 HUF
162,16
176,47
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE gyártói tokban T:2 / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE makers case C:XF NMK 245.
30443.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" gyártói tokban T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" maker's case C:XF NMK 245.

60 000 HUF
162,16
176,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Bronz Jubileumi Udvari Érem Br kitüntetés, női csokorszalagon! T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1898. Bronze Jubilee Imperial Household Medal Br decoration on Ladies ribbon! C:XF
30444.

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Bronz Jubileumi Udvari Érem" Br kitüntetés, női csokorszalagon! T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1898. "Bronze Jubilee Imperial Household Medal" Br decoration on Ladies ribbon! C:XF

200 000 HUF
540,54
588,24
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 / Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.
30445.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 / Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.

5 000 HUF
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6. gyártói tokban (hozzá tartozó szalagsáv a 404-es gyorsárverés 31435 tétele) T:1- kis zománchiba / Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration, hallmarked on the ear, on original ribbon, in original G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6. case (miniature ribbon: 404th Online Auction, 31435th lot) C:AU small enamell error NMK 283.
30446.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti "G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6." gyártói tokban (hozzá tartozó szalagsáv a 404-es gyorsárverés 31435 tétele) T:1- kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration, hallmarked on the ear, on original ribbon, in original "G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6." case (miniature ribbon: 404th Online Auction, 31435th lot) C:AU small enamell error NMK 283.

50 000 HUF
135,14
147,06
1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel kitüntetés miniatűrje csokorszalagon T:2 patina / Hungary 1915. Miniature badge with womens ribbon of the Red-Cross Silver Medal with Military Ornament C:XF patina
30447.

1915. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés miniatűrje csokorszalagon T:2 patina / Hungary 1915. Miniature badge with women's ribbon of the "Red-Cross Silver Medal with Military Ornament" C:XF patina

5 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF