Faleristics

Number of items: 26

Amerikai Egyesült Államok 1898. U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS / LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO Bányász szakszervezeti tagsági jelvény nemzetiszín szalagon, MEMBER (tag) jelzéssel (jelvény 102x63mm) T:2 / USA 1898. U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS / LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO Mine workers union membership badge (the size of the badge 102x63mm) C:XF
30541.

Amerikai Egyesült Államok 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Bányász szakszervezeti tagsági jelvény nemzetiszín szalagon, "MEMBER (tag)" jelzéssel (jelvény 102x63mm) T:2 / USA 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Mine workers union membership badge (the size of the badge 102x63mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria 1888. Pro Ecclesia et Pontifice XIII. Leó pápa által alapított aranyozott kitüntetés mellszalagon, eredeti R. Marschall Wien gyártói tokban T:1,1- / Austria 1888. Pro Ecclesia et Pontifice gold plated decoration, founded by Pope Leo XIII, with ribbon in original R. MARSCHALL WIEN makers case C:UNC,AU
30542.

Ausztria 1888. "Pro Ecclesia et Pontifice" XIII. Leó pápa által alapított aranyozott kitüntetés mellszalagon, eredeti "R. Marschall Wien" gyártói tokban T:1,1- / Austria 1888. "Pro Ecclesia et Pontifice" gold plated decoration, founded by Pope Leo XIII, with ribbon in original "R. MARSCHALL WIEN" maker's case C:UNC,AU

70 000 HUF
189,19
205,88
Ausztria 1894. Habsburg-Tescheni Jenő főherceg a Német Lovagrend Nagymesteri beiktatásának emlékére kiadott Br kitüntetés, mellszalagon EVGENIVS D G ARCH AVST ODR TEVT SVPR MAG / INTHR 19 NOVEMBRIS 1894 PROF 11 IANVARII 1887 - IVSTE ET FIRMITER T:1-,2 ph. / Austria 1894. Bronze decoration for the inthronement of Eugen of Austria as the Grand Master of the Teutonic Order, with ribbon  EVGENIVS D G ARCH AVST ODR TEVT SVPR MAG / INTHR 19 NOVEMBRIS 1894 PROF 11 IANVARII 1887 - IVSTE ET FIRMITER C:AU,XF edge error
30543.

Ausztria 1894. Habsburg-Tescheni Jenő főherceg a Német Lovagrend Nagymesteri beiktatásának emlékére kiadott Br kitüntetés, mellszalagon "EVGENIVS D G ARCH AVST ODR TEVT SVPR MAG / INTHR 19 NOVEMBRIS 1894 PROF 11 IANVARII 1887 - IVSTE ET FIRMITER" T:1-,2 ph. / Austria 1894. Bronze decoration for the inthronement of Eugen of Austria as the Grand Master of the Teutonic Order, with ribbon "EVGENIVS D G ARCH AVST ODR TEVT SVPR MAG / INTHR 19 NOVEMBRIS 1894 PROF 11 IANVARII 1887 - IVSTE ET FIRMITER" C:AU,XF edge error

240 000 HUF
648,65
705,88
Finnország 1918. Lotta-Svärd finn tartalékos paramilitáris nőszervezet zománcozott, ezüstözött Br tagsági jelvénye, hátlapon 143410 sorszámmal (28x27mm) T:1-,2 / Finland 1918. Lotta-Svärd enamelled, silver plated membership badge of the Finnish auxiliary paramilitary women organisation with 143410 serial number on the backside (28x27mm) C:AU,XF
30544.

Finnország 1918. "Lotta-Svärd" finn tartalékos paramilitáris nőszervezet zománcozott, ezüstözött Br tagsági jelvénye, hátlapon "143410" sorszámmal (28x27mm) T:1-,2 / Finland 1918. "Lotta-Svärd" enamelled, silver plated membership badge of the Finnish auxiliary paramilitary women organisation with "143410" serial number on the backside (28x27mm) C:AU,XF

8 000 HUF
Finnország 1984. Finn Oroszlán Lovagrend Nagykeresztje szettben zománcozott, aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés nyakszalag nélkül és zománcozott, aranyozott, hátlapon jelzett Ag csillag függőleges tűvel, adományozói okirattal és magyar viselési igazolvánnyal Dr. Matusek Tivadar részére, eredeti Tillander gyártói tokban T:1- patina Finland 1984. Order Of The Lion, Grand Cross Set enamelled, gilt Ag decoration without neck ribbon, hallmarked on the ring and enamelled, gilt Ag cross, hallmarked on the back, with vertical needle, with awarding document and Hungarian wearing certificate for Tibor Matusek, Dr., in oiriginal Tillander makers case C:AU patina
30545.

Finnország 1984. "Finn Oroszlán Lovagrend Nagykeresztje szettben" zománcozott, aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés nyakszalag nélkül és zománcozott, aranyozott, hátlapon jelzett Ag csillag függőleges tűvel, adományozói okirattal és magyar viselési igazolvánnyal Dr. Matusek Tivadar részére, eredeti "Tillander" gyártói tokban T:1- patina Finland 1984. "Order Of The Lion, Grand Cross Set" enamelled, gilt Ag decoration without neck ribbon, hallmarked on the ring and enamelled, gilt Ag cross, hallmarked on the back, with vertical needle, with awarding document and Hungarian wearing certificate for Tibor Matusek, Dr., in oiriginal "Tillander" makers case C:AU patina

280 000 HUF
756,76
823,53
Német Harmadik Birodalom 1933. Német Birodalmi Sportkitüntetés Zn kitüntetés, hátlapon WERNSTEIN JENA és D.R.G.M. 85269 gyártói jelzésekkel T:1- / German Third Reich 1933. Deutsches Reichssportabzeichen Zn decoration with WERNSTEIN JENA and D.R.G.M. 85269 markings on reverse C:AU
30546.

Német Harmadik Birodalom 1933. "Német Birodalmi Sportkitüntetés" Zn kitüntetés, hátlapon "WERNSTEIN JENA" és "D.R.G.M. 85269" gyártói jelzésekkel T:1- / German Third Reich 1933. "Deutsches Reichssportabzeichen" Zn decoration with "WERNSTEIN JENA" and "D.R.G.M. 85269" markings on reverse C:AU

7 500 HUF
20,27
22,06
9
Német Harmadik Birodalom 1938. Német Anyasági Kereszt, arany fokozat zománcozott, aranyozott Br kitüntetés szalaggal, eredeti dísztokban R. STARZ GABLONZ A. N. gyártói jelzéssel T:2 / German Third Reich 1938. Cross of Honour of the German Mother, 1st class enamelled and gold plated Br decoration with ribbon in original case, with R. STARZ GABLONZ A. N. makers mark C:XF
30547.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés szalaggal, eredeti dísztokban "R. STARZ GABLONZ A. N." gyártói jelzéssel T:2 / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st class" enamelled and gold plated Br decoration with ribbon in original case, with "R. STARZ GABLONZ A. N." maker's mark C:XF

26 000 HUF
70,27
76,47
Német Harmadik Birodalom 1938. Német Anyasági Kereszt, ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés szalaggal T:2 kis zománchiba / German Third Reich 1938. Cross of Honour of the German Mother, 2nd class enamelled and silver plated Br decoration with ribbon C:XF small enamel error
30548.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés szalaggal T:2 kis zománchiba / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 2nd class" enamelled and silver plated Br decoration with ribbon C:XF small enamel error

15 000 HUF
40,54
44,12
Német Harmadik Birodalom 1938. Német Anyasági Kereszt, bronz fokozata zománcozott Br kitüntetés szalaggal T:2 / German Third Reich 1938. Cross of Honour of the German Mother, 3rd class enamelled Br decoration with ribbon C:XF
30549.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés szalaggal T:2 / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 3rd class" enamelled Br decoration with ribbon C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Német Harmadik Birodalom 1938. Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dísztokban T:2 / German Third Reich 1938. Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years silver plated metal decoration with original ribbon, in original case C:XF
30550.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dísztokban T:2 / German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" silver plated metal decoration with original ribbon, in original case C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41
18
Német Harmadik Birodalom 1939. Német népjóléti emlékérem Zn kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 /  German Third Reich 1939. Medaille für Deutsche Volkspflege (Social Welfare Medal) Zn decoration without ribbon C:XF
30551.

Német Harmadik Birodalom 1939. "Német népjóléti emlékérem" Zn kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 / German Third Reich 1939. "Medaille für Deutsche Volkspflege (Social Welfare Medal)" Zn decoration without ribbon C:XF

15 000 HUF
40,54
44,12
Spanyolország 1938-1975. Katolikus Izabella-rend parancsnoki keresztje aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalaggal, jelzetlen, eredeti gyártói CONDECORATIONES JOYERIA CEJALVO CRUZ, 5 MADRID dísztokban (75x57mm) T:1- Spain 1938-1975. Order of Isabella the Catholic Commanders Cross gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon, in original CONDECORATIONES JOYERIA CEJALVO CRUZ, 5 MADRID case (75x57mm) C:AU
30552.

Spanyolország 1938-1975. "Katolikus Izabella-rend parancsnoki keresztje" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalaggal, jelzetlen, eredeti gyártói "CONDECORATIONES JOYERIA CEJALVO CRUZ, 5 MADRID" dísztokban (75x57mm) T:1- Spain 1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander's Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon, in original "CONDECORATIONES JOYERIA CEJALVO CRUZ, 5 MADRID" case (75x57mm) C:AU

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF