Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 4

1899 A Sport-Világ albuma. 1899. Kiadja: Sport-Világ. Bp., 1899, Pesti Lloyd-Társulat, 43+5 (korabeli reklámok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt, de belül jó állapotban.
15045.

1899 A 'Sport-Világ' albuma. 1899. Kiadja: 'Sport-Világ'. Bp., 1899, Pesti Lloyd-Társulat, 43+5 (korabeli reklámok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
57,31
69,20
Minimum bid:
20 000 HUF
Pintér István: Álom és valóság. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Puskás Ferenc, az Aranycsapat kapitánya által aláírt példány. Kiadói papír kötésben, újságcikk ragasztásokkal.
15046.

Available for bidding
14 000 HUF
40,11
48,44
Minimum bid:
14 000 HUF
Fillis, James: Principes de dressage et dequitation Paris, 1890. Flammarion. 375 p. + 35 t Korabei, kissé kopott aranyozott félbőr kötésben, egy lapon hajtásnyom. Jó példány Díjlovaglásról, műlovaglásról szóló komoly szakmunka gazdag illusztrációs anyaggal. / Book about horse-riding. Slightly worn half leather binding.
15047.

Fillis, James: Principes de dressage et d'equitation Paris, 1890. Flammarion. 375 p. + 35 t Korabei, kissé kopott aranyozott félbőr kötésben, egy lapon hajtásnyom. Jó példány Díjlovaglásról, műlovaglásról szóló komoly szakmunka gazdag illusztrációs anyaggal. / Book about horse-riding. Slightly worn half leather binding.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. Összeállította és a játszmákat elemezte: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport, (Kecskemét, Kecskeméti-ny.), 1 t.+191 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben. Az összeállító, elemző: Barcza Gedeon (1911-1986) sakkozó, sakkolimpiai bajnok, nyolcszoros magyar bajnok, mesteredző, sakk szakíró által Gelenczei Emil (1895-1980) sakkszakíró, sakkozó, jogász részére dedikált.
15048.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.