Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 7

[Friederike Luise Löffler (1744-1805)] Oekonomisches Handbuch für Frauenzimmer I/1-2.-II. köt. I. köt.: Neues Kochbuch oder geprüfte Anweisung zur schmackhaften Zubereitung der Speisen, des Backwerks, des Confituren, des Gefrornen und des Eingemachten. II. köt.: Anweisung zu Frauenzimmer-arbeiten zur Behandlung von Haushaltungs-Sachen und zur Körper-Schönheitspflege. Stuttgart, 1824-1825-1826, Joh. Friedrich Steinkopf, XI+1+580; VI+2+600; XII+916 p.+1 (kihajtható tábla) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott feliratú piros és kék címkékkel a gerincen, kissé kopott borítókkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, néhány kis folttól eltekintve belül jó állapotban.
15190.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
114,61
138,41
Minimum bid:
40 000 HUF
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Ötödik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly, 424 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, pici sérülés a gerincen.
15191.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
22 000 HUF
Dzierzon (Johann): Rationelle Bienenzucht oder Theorie und Praxis des Schlesischen Bienenfreundes, Brieg, 1861. Falch. 314p. Illuisztrációkkal. Korabeli kissé kopott gerincű félbőr kötésben. Ritka könyv a méhészetről / With worn half leather binding about honey-making
15192.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Galgóczy Károly: Kertészet kézikönyve. Tüzetes utasítás a konyhakertészet, virágmívelés és gyümölcstenyésztés körében. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256 p. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötésben, az eredeti hátulsó papírborítót bekötötték, foltos.
15193.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
16 000 HUF
15194.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
6 000 HUF
Szászné Bene Ilonka: Erdélyi magyar szakácskönyv. Nagyvárad, 1929, Sonnenfeld Adolf Rt., 1 t.+210+1 p. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal. Ritka!
15195.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
7 000 HUF
Schürger Rezső: A mixer, coctail-, bár- és kávéházi italok kézikönyve. Összeáll. - -. Bp., 1929, Pax, 28+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15196.

Available for bidding
4 400 HUF
12,61
15,22
Minimum bid:
4 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.