10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
A Szépművészeti Múzeum részére vásárolt festmények, plastikai művek és graphicai lapok lajtroma. A vétárak kitüntetésével. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor-ny., 4+51+1 p. Félvászon-kötésben, restaurált gerinccel, elülső borítóval, intézményi bélyegzővel.