Maps

Number of items: 18

cca 1857-1859 Zipser Comitat (Szepes vármegye) térképe, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, 46×38 cm
12291.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1857-1859 Unter Neutraer-Comitat ( Alsó-Nyitra vármegye) térképe, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, tintafolttal, 45×32 cm
12292.

10 000 HUF
27,03
29,41
1749 Afrika rézmetszetű térképe két levélen - Afrique. Publiee sous les auspices de Monseigneur le Duc dOrleans, Premier Prince du Sang. Par le Sr. dAnville, 1749. Avec Privilege. Grave par Guill. Delahaye. A Paris, Kissé foltos, feltekerve / Engraved map of Africa in 2 sheets. Somewhat stained. 98x95 cm
12293.

1749 Afrika rézmetszetű térképe két levélen - Afrique. Publiee sous les auspices de Monseigneur le Duc d'Orleans, Premier Prince du Sang. Par le Sr. d'Anville, 1749. Avec Privilege. Grave par Guill. Delahaye. A Paris, Kissé foltos, feltekerve / Engraved map of Africa in 2 sheets. Somewhat stained. 98x95 cm

120 000 HUF
324,32
352,94
Imperii Russici et Tatariae Universae tam majoris et Asiaticae quam minoris et Europae Tabula . . . 1739. Nürnberg. Johann Matthaus Haas. Színezett rézmetszetű térkép, kis gyűrődésekkel, folttal. / Colored etching Homan Heirs. With small creases at the sides and stains. 47x54 cm
12294.

40 000 HUF
108,11
117,65
Stielers, Adolf: Hand Atlas über alle theile der Erde und über das Weltgebaude. 100 Karten in Kupferstich und 162 Nebemkarten.. Gotha 1906. Justus Perthes. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban, minimális kopással a sarkoknál / Half leather bonding with minimal wear.
12295.

20 000 HUF
54,05
58,82
9
cca 1907 Situations-skizze über die Bahn - und Hafen-Anlagen in Triest, 1:12.000 / Detail-Situations-Skizze der Bahnanlagen der k. k. Südbahn-Gesellschaft und der angrenzenden Partien des Freihafengebiets, 1:4000, Detail-Situations-Skizze der Bahnanlagen Triest k. k. St. B., 1:4000, Trieszt vasúti és kikötői térkép, jelmagyarázattal (Zeichenerklärung zur Situation-Skizze), szép állapotban, 50x80 cm/  cca 1907 Trieste railway and port map, in German language, in good condition, 50x80 cm
12296.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF