Advertisement

Number of items: 73

1887 Dietrich és Gottschlig oszták cs. és m. kir. udvari tea- és rum raktárának árjegyzéke. 20. kiadás. 1886/1887. Főüzlet: Váci-utca 18. Peking városához., I. Fióküzlet: Andrássy-út 23. Moszkva városához, II. Fióküzlet: Kigyó-tér 1. Telek Palota Tea-növényhez. Benne 1887-es naptárral. A borító elején a főüzlet, és a borító hátán I. és II. fióküzlet képével, a borító elülső belsején Viribus Unitis-es címeres-griffes grafikával, a borító hátsó belsején a Kiviteli Palack Ser Pincédéje Kőbányán képével. Bp., 1886, Deutsch M.,48 p. Kiadói litografált papírborítóban, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, benne kis jegyzetlapokkal.
12011.

1887 Dietrich és Gottschlig oszták cs. és m. kir. udvari tea- és rum raktárának árjegyzéke. 20. kiadás. 1886/1887. Főüzlet: Váci-utca 18. "Peking városához.", I. Fióküzlet: Andrássy-út 23. "Moszkva városához", II. Fióküzlet: Kigyó-tér 1. Telek Palota "Tea-növényhez. " Benne 1887-es naptárral. A borító elején a főüzlet, és a borító hátán I. és II. fióküzlet képével, a borító elülső belsején 'Viribus Unitis'-es címeres-griffes grafikával, a borító hátsó belsején a Kiviteli Palack Ser Pincédéje Kőbányán képével. Bp., 1886, Deutsch M.,48 p. Kiadói litografált papírborítóban, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, benne kis 'jegyzetlapokkal'.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
20
Minimum bid:
17 000 HUF
1891 Czobor Rezső bortermelő (Érmellék) díszes reklámlapja
12012.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
11 000 HUF
cca 1900 Eisele József réz, ércmű és gőzkazángyár Budapest, gőz gép réz tábla / Steam machine copper plate 25x13 cm
12013.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,68
Minimum bid:
8 000 HUF
cca 1900 Sepsi-Bodoki Salus székely gyógyforrás Brázay Kálmán két oldalas számolócédula
12014.

Available for bidding
3 800 HUF
10,89
13,15
Minimum bid:
4 000 HUF
cca 1900 Alföldi házikenyér, Arad litho számolócédula
12015.

Available for bidding
3 800 HUF
10,89
13,15
Minimum bid:
3 800 HUF
18 db Schuth Vilmos Villány boros címke, cs.. és kir. udvari szállító, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 18 pcs
12016.

Available for bidding
9 500 HUF
27,22
32,87
Minimum bid:
9 500 HUF
1900 Mohai Ágnes naptár. 1900. Édeskuty L. Cs. és Kir. és Szerb Kir. Udv. Szállító Budapesten. Bp., Hornyánszky Viktor, 16 p. 12 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Információkkal, idézetekkel, ötletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító kissé meghajolt, az elülső borítón törésnyommal, a gerinc alján egészen kis sérüléssel, a borítón és az elülső szennylap szélén folttal.
12017.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
cca 1900 Fonciére Általános Biztosító Intézet festett fém cégtábla. Kopott, sérült. 50x37 cm
12018.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
6 000 HUF
cca 1900 Sándor Fülöp szivar, szivarka és dohány különlegességek képviselete szecessziós réz tábla / copper plate 21x11 cm / Art nouveau copper plate. Tobacco advertising
12019.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
69,20
Minimum bid:
20 000 HUF
cca 1900-1910 Rohitscher Tempel-Quelle gyógyvíz litografált számolócédula, rajta I. Ferenc Józsefet (1830-1916) ábrázoló grafikával, 13x6 cm
12020.

Available for bidding
1 000 HUF
2,87
3,46
11
Minimum bid:
5 000 HUF
1907 Nicholson gépgyár réz gép tábla / copper plate d: 18,5 cm
12021.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,68
Minimum bid:
8 000 HUF
cca 1910 Adria toll, angol acélból készített Rigler J. gyártású tollhegyeket tartalmazó doboz, jó állapotban
12022.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
6 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.