110 000 HUF
Bernáth Aurél (1895-1982): Abbázia. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Korábban dr. Wittmann István orvos tulajdonában. Üvegezett fa keretben. 41×28,5 cm / Aurél Bernáth(1895-1982): Opatija (Abbazia). Watercolour on paper, signed, framed with glass. 41×28,5 cm