20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×5 cm. Beragasztva Walther Gensel: Constantin Meunier c. német ny. könyvébe. Kozma Lajos szecessziós ex librisének alatt ceruzás bejegyzéssel. "Fleiner Jánosnak adta: 1909. aug 15." Kozma később, 1910 körül készített ex-librist Fleiner Jánosnak. Könyv gerince és borítója sérült, az ex-librisen apró foltok.