Engravings

Number of items: 5

Tokaj és környéke rézmetszetű alaprajza papíron. Címe jobbra fent kartusban: ,,Grundriss des Feldtlager ... Baron de Souches, bey Tockai in Ober Hungarn A0. 1660. A kép közepén alul: Lucas G(eorg) Ssicha Delin et Communicavit.Jobbra alul A-P és a-x jelmagyarázat. Megjelent: M. Merian: Thatrum Europaeum. (Frankfurt a.M, 1672.) Képméret: 25,2×37,5 cm. Lapméret: 34,2×40.6 cm. Paszpartuban.. Ritka. paszpartuban.
11000.

Tokaj és környéke rézmetszetű alaprajza papíron. Címe jobbra fent kartusban: ,,Grundriss des Feldtlager ... Baron de Souches, bey Tockai in Ober Hungarn A0. 1660." A kép közepén alul: Lucas G(eorg) Ssicha Delin et Communicavit.Jobbra alul A-P és a-x jelmagyarázat. Megjelent: M. Merian: Thatrum Europaeum. (Frankfurt a.M, 1672.) Képméret: 25,2×37,5 cm. Lapméret: 34,2×40.6 cm. Paszpartuban.. Ritka. paszpartuban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
68,77
81,63
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
Magyar miniszterium 1867-ben. Kőre rajzolta Kazler V. Nyomda és kiadó tulajdonos Gerhart Henrik, Bécs. É.n. (1867 körül). Litográfia, papír. Restaurált, lap alja kissé sérült, kis betűs feliratok egy része hiányos. Nagy méretű kőnyomat az első kiegyezés utáni magyar kormányról, gróf Andrássy Gyula miniszterelnök alatt. További Miniszterek. Báró Eötvös József, gróf Festetich György, báró Wenkheim (Wenckheim) Béla stb. Üvegezett fa keretben. Ca. 43×48 cm. Ritka!
11001.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
68,03
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
August Schubert (1844-?): Kossuth Lajos. Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Freytag G. és Berndt, nyomása és kiadmánya, Bécs, é.n. (1890 körül). Restaurált. Üvegezett fa keretben. 63×46 cm
11002.

Available for bidding
26 000 HUF
74,50
88,44
Minimum bid:
28 000 HUF
Refresh
1578 Sebastian Münster: Die Statt Sedunum oder Sitten sampt seinen Schlössern und Bischofflichen Kirchen / Valeria genannt. Svájc, Sitten fametszetű látképe. papírra kasírozva. / woodplate engraving 36x29 cm
11003.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
cca 1880-1890 Zágráb (Zagreb/Agram) látképe fejléces levélpapíron, Zágráb, Leopold Hartman, litográfia (Leipzig, Danckert & Schwarze), metszet: 20x8 cm, 26x22 cm. Ritka!/ cca 1880-1890 View of Zagreb (Agram/Zágráb), letter paper, Zagreb, Leopold Hartman, litography, Leipzig, Danckert & Schwarze, engraving: 8x20 cm, paper: 26x22 cm. Rare!
11004.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,01
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November
Items 1-852: Live auction!  All other items: online auction

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.