Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 34

1845. Czélra Figyelj 1845 Pest kétoldalas, fém sportlövész érem füllel (26mm) T:1-,2 / Hungary Czélra Figyelj 1845 Pest double-sided metal Sports Shooter medallion with ear (26mm)
30535.

1845. "Czélra Figyelj 1845 Pest" kétoldalas, fém sportlövész érem füllel (26mm) T:1-,2 / Hungary "Czélra Figyelj 1845 Pest" double-sided metal Sports Shooter medallion with ear (26mm)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
1880. Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés kétoldalas, peremén jelzett Ag sport díjérem II. díj gravírozással (12,39g/0.900/30mm) T:1- / Hungary 1880. Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés double-sided Ag sports award medallion, hallmarked on edge (12,39g/0.900/30mm) C:AU
30536.

1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" kétoldalas, peremén jelzett Ag sport díjérem "II. díj" gravírozással (12,39g/0.900/30mm) T:1- / Hungary 1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" double-sided Ag sports award medallion, hallmarked on edge (12,39g/0.900/30mm) C:AU

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
1895. Budapest Király Lövészet nagyméretű részben aranyozott, ezüstözött sportlövő díszjelvény (~160x96mm) T:2 / Hungary 1895. Budapest Király Lövészet large-size partially gilt, silver plated shooting sports badge (~160x96mm) C:XF
30537.

1895. "Budapest Király Lövészet" nagyméretű részben aranyozott, ezüstözött sportlövő díszjelvény (~160x96mm) T:2 / Hungary 1895. "Budapest Király Lövészet" large-size partially gilt, silver plated shooting sports badge (~160x96mm) C:XF

Available for bidding
15 000 HUF
42,98
51,02
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
1896. Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja jelzetlen Ag sportdíjérem. Szign.: Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) (br.: 33,84g/40mm) T:1- / Hungary 1896. Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja Ag sports commemorative medallion without hallmark. Sign.: Giovanni Morelli / Károly Exner / Scheid. G.A. (gr. 33,84g/40mm) C:AU
30538.

1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" jelzetlen Ag sportdíjérem. Szign.: Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) (br.: 33,84g/40mm) T:1- / Hungary 1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" Ag sports commemorative medallion without hallmark. Sign.: Giovanni Morelli / Károly Exner / Scheid. G.A. (gr. 33,84g/40mm) C:AU

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
~1900. Zománcozott címeres, több részből álló vadász(?) jelvény, nemzetiszín szalagon T:2 / Hungary ~1900. Multi-part Hunter(?) badge with enamelled Hungarian coat of arms C:XF
30539.

Available for bidding
11 000 HUF
31,52
37,41
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
~1900. Aquila Kerékpáros Klub 1895 zománcozott Br jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. Aquila Bicycle Club 1895 enamelled Br badge (37x26mm) C:XF
30540.

~1900. "Aquila Kerékpáros Klub 1895" zománcozott Br jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. "Aquila Bicycle Club 1895" enamelled Br badge (37x26mm) C:XF

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,20
Minimum bid:
4 800 HUF
Refresh
~1900. Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L. kétoldalas, jelzett Ag sport díjérem, füllel (12,16g/0.800/30mm) T:1- / Hungary ~1900. Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L. double-sided hallmarked Ag sports awar medallion with ear (12,16g/0.800/30mm) C:AU
30541.

~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." kétoldalas, jelzett Ag sport díjérem, füllel (12,16g/0.800/30mm) T:1- / Hungary ~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." double-sided hallmarked Ag sports awar medallion with ear (12,16g/0.800/30mm) C:AU

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,41
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh
~1900. Fecske Kerékpár-Egyesület 1895 zománcozott Br jelvény (53x38mm) T:2 ferde tű / Hungary ~1900. Fecske Cycling Association 1895 enamelled Br badge (53x38mm) C:XF oblique needle
30542.

~1900. "Fecske Kerékpár-Egyesület 1895" zománcozott Br jelvény (53x38mm) T:2 ferde tű / Hungary ~1900. "Fecske Cycling Association 1895" enamelled Br badge (53x38mm) C:XF oblique needle

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,01
11
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
~1900. Magyar Kerékpáros Egyesület - Budapest 1900 - Előre zománcozott Br jelvény (42,5x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Association - Budapest 1900 enamelled Br badge (42,5x36mm) C:AU small enamel error
30543.

~1900. "Magyar Kerékpáros Egyesület - Budapest 1900 - Előre" zománcozott Br jelvény (42,5x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Association - Budapest 1900" enamelled Br badge (42,5x36mm) C:AU small enamel error

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,61
16
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő zománcozott, aranyozott Br jelvény, hátlapon LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38. gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation - Federal Representative enamelled, gilt Br badge with makers mark LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38. on the back (45x38mm) C:AU
30544.

~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott Br jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt Br badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
9
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.
30545.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,61
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 egyoldalas Br plakett, A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C. gravírozással (94,12g/70x46mm) T:1- / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 one-sided Br plaque, engraved with A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C. (94,12g/70x46mm) C:AU HP 5777.
30546.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" egyoldalas Br plakett, "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." gravírozással (94,12g/70x46mm) T:1- / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" one-sided Br plaque, engraved with "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." (94,12g/70x46mm) C:AU HP 5777.

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,61
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November
Items 1-852: Live auction!  All other items: online auction

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.