15005.
34. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
24 000 HUF
38
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945): A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1929], Franklin-Társulat, 232+8 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.