15006.
34. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
17
Baktay Ervin (1890-1963): A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Száz képpel és két térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934] ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 310 p.+2 térkép. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap és a címkép kijár. A szerző, Baktay Ervin művészettörténész, orientalista által aláírt.