15002.
34. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
30 000 HUF
22
A Magas Tátra. A magyar Kárpát-egylet megbizásából szerk. Kolbenheyer Károly és Kovács Pál. Teschen, 1882. Prochaska. 4 kihajtható térkép és panoráma melléklettel (1 térk., vasúti, kihajtható) 4 sztl. lev. 162 l. 8 sztl. lev. 13 t. (ebből 1 panorámakép, kihajtható) 1 térk. (kihajtható) 1 térk.mell. (kihajtható). Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. Laza kötésben, első előzéklap nélkül./ The High Tatra. Edited by Károly Kolbenheyer, Pál Kovács. Teschen, 1882. Prochaska, 4 unnumbered leaves + 162 p. + 8 unnumbered leaves + 13 t.+1 (map, openable) t.+1 (map appendix, openable.) Gilt linen-binding, with little bit loose binding, without first flyleaf.