Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 4

Bajnokról a bajnokok. A Magyar Olimpiai Bizottság centenáriuma tiszteletére. Szerk.: Marosvölgyi György. Bp., 1995., Csanádi Árpád Központi Sportiskola Olimpiai Termek Alapítványa. Kiadói aranyozott nyl-kötésben. A könyvben Polyák Imre, Magyar Zoltán, Bolvári Antal, Zsivótzky Gyula, Székely Éva, Kárpáti Károly, Kovács László, Hammerl László, Dömötör Zoltán, Horváth Zoltán, Fábián László, Sákovicsné Dömölky Lídia, Papp László, Kárpáti Rudolf, Jeney László, Varga János, Hidegkuti Nándor és Puskás Ferenc olimpiai bajnok sportolók aláírásával./   Champions about champions. To the centenary of Hungarian Olympic Committee. Edited by György Marosvölgyi. With the autograph signature of the Hungarian olympic champions: Imre Polyák, Zoltán Magyar, Antal Bolvári, Gyula Zsivotzky, Éva Székely, Károly Kárpáti, László Kovács, László Hammerl, Zoltán Dömötör, Zoltán Horváth, Fábián László, Lídia Sákvocsiné Dömölky, László Papp, Rudolf Kárpáti, László Jenei, Nándor Hidegkuti and Ferenc Puskás.
15040.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
31,52
37,41
10
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh
A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége. 1897 - 1901 - 1925. Szerk.: Földessy János. Bp., 1926., Magyar Labdarúgók Szövetsége, (Hornyánszky Viktor-ny.), 670 p.+ 3 t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne a szerkesztőbizottsági tagok, és az MLSZ tiszteletbeli tagjainak neveivel, valamint az MLSZ elnökségének és tisztikar tagjainak neveivel az alapítástól a jubiláris évig. A Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15041.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,01
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Sakkozók kincseskönyve. Magyar Sakk Almanach. Szerk.: Dr. Elekes Dezső. Bp., 1926., Magyar Sakkvilág, (Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 208 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15042.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,20
Minimum bid:
3 200 HUF
Refresh
Serényi-Hefty: A sísport gyakorlati kézikönyve. Szerk.: Dr. Serényi Jenő. Átdolgozta: Hefty Gyula Andor. Bp., 1918., Turistaság és Alpinizmus, (Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny.), 96+8 p. Második kiadás. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötésben.
15043.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,20
Minimum bid:
3 400 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November
Items 1-852: Live auction!  All other items: online auction

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.