Watches

Number of items: 9

IWC kézi felhúzós karóra (zsebóra beépítés). Számlapon sérüléssel. Működő állapotban. / IWC manual watch with slightly damaged dial d: 45 mm
11155.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 000 HUF
573,07
680,27
Minimum bid:
200 000 HUF
Refresh
8 napos Doxa zsebóra, fém tokkal, vadász motívumokkal díszítve, hibátlan számlappal, fém óralánccal, szép állapotban / Doxa 8-days pocket watch with hunting motives on the case d: 7 cm
11156.

Available for bidding
26 000 HUF
74,50
88,44
Minimum bid:
36 000 HUF
Refresh
Ezüst (Ag) Omega zsebóra négyszögletes, illusztrált tokkal. Jelzett, működő állapotban, fém óralánccal / Silver Omega pocket watch with metal chain. 4,7x4,7 cm
11157.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
61,22
31
Minimum bid:
48 000 HUF
Refresh
Ezüst (Ag) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, szép számlappal d:52 mm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11158.

Available for bidding
100 000 HUF
286,53
340,14
Minimum bid:
100 000 HUF
Refresh
Zenit Chronométre ezüst (Ag) zsebóra. Hibátlan számlap, jelzett szerkezet, dupla ezüst fedél, ezüst óralánccal. Működő, szép állapotban / Zenith Chronometer pocket watch with silver chain. d:55 mm
11159.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
44 000 HUF
Refresh
Tissot Visodate Seastar Seven automata karóra 14K arany, eredeti koronával. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. / Tissot 14k gold watch 34mm
11160.

Available for bidding
120 000 HUF
343,84
408,16
Minimum bid:
130 000 HUF
Refresh
cca 1960 IWC automata karóra 854 cal. Fém tokos, jelzett, eredeti felhúzókoronával, bőr szíjjal, működő, jó állapotban / cca 1960 IWC steel case automatic watch with 854 cal mechanics. Original crown, Works well.
11161.

Available for bidding
200 000 HUF
573,07
680,27
Minimum bid:
200 000 HUF
Refresh
Ezüst (Ag) Lange & Söhne Glashütte zsebóra készlet két darabos. Eredeti gyári dobozban, leírással. Jelzettek, működő, de tisztításra szoruló állapotban. d:48mm, 53mm / Silver Glashütte pocket watches in original case
11162.

Available for bidding
30 000 HUF
85,96
102,04
14
Minimum bid:
46 000 HUF
Refresh
Lever Railway Regulator vasúti nagyítós gomb óra. 17 köves, jelzett, 8 napos szerkezettel. Működő, szép állapotban, fa dobozban / Railway regulator magnified orb watch in wooden box. d:52mm
11163.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.