Scout

Number of items: 10

1933 Jambore Sajtófotócsoport 13 db fotója, benne Teleki Pál, kisbarnaki Farkas Ferenc és mások, terepbejárás, előkészületek, építkezés...stb., 6x8 cm és 4x8 cm közötti méretben
12221.

22 000 HUF
59,46
64,71
1933 Jamboree Budapest-Gödöllő feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with Jamboree Budapest - Gödöllő inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra
12222.

1933 "Jamboree Budapest-Gödöllő" feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with "Jamboree Budapest - Gödöllő" inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra

20 000 HUF
54,05
58,82
1933 Barátaim/Freinds/Freunde/Mes Amis notesz, Jamboree 1933 Gödöllő, Hungary, benne két lapon bejegyzésekkel.
12223.

1933 'Barátaim/Freinds/Freunde/Mes Amis' notesz, "Jamboree 1933 Gödöllő, Hungary", benne két lapon bejegyzésekkel.

5 000 HUF
1934-1935 Különpróba igazolvány füzet,18. sz. Lóczy Lajos cserkészcsapatbélyegzéssel, bejegyzésekkel.
12224.

1934-1935 Különpróba igazolvány füzet,"18. sz. Lóczy Lajos cserkészcsapat"bélyegzéssel, bejegyzésekkel.

3 000 HUF
A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat, (Élet-ny.), 224 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borító egy egészen kicsit elvált a gerinctől.
12225.

8 000 HUF
1933 Cserkészfokos, , Gödöllő Hungária, Jamboree 1933 feliratokkal, a fokos egyik oldalán cserkészliliommal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm
12226.

1933 Cserkészfokos, , "Gödöllő Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
1933 Cserkészfokos, Gödöllő Hungária, 1933, IV. Jamboree feliratozással, az egyik oldalán cserkészliliommal és ugró szarvassal díszítve, réz, jelzés nélkül, a fokos felső csúcsán apró repedéssel, 11,5x7,5 cm
12227.

1933 Cserkészfokos, "Gödöllő Hungária", "1933", "IV. Jamboree" feliratozással, az egyik oldalán cserkészliliommal és ugró szarvassal díszítve, réz, jelzés nélkül, a fokos felső csúcsán apró repedéssel, 11,5x7,5 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
1931 Cserkész focista, akvarell, papír, hullámos, Pintér jelzéssel, 39×29 cm
12228.

8 000 HUF
cca 1914-30 Cserkész kordokumentum jellegű fotóalbuma, össz. 122 fotó, amelyen számos cserkészcsapat (Turulok, 13. Ezrek stb.) szerepel, sok életképpel. Egyik fotón Horthy Miklós (1868-1957) a kormányzói díszpáholyban, vérmezői szemlén, 1926. 24 db felvétel balatonaligai táborról valamint további felvételek Hatvan, Apc, Budapest, Acsa, Parád, Eger, Debrecen, Szeged, Gyöngyös és más helyszínekről. 5 db felvétel N.N.T:-ről. Kettő db felvétel oldalkocsis motorral. 15 db felvétel Galyatetőről, többségében sielőkről. 2 db fotó derecskei és acsai cigányokról. Korabeli albumban, hártyapapírral védve, 7 db fotó besötétedett.
12229.

cca 1914-30 Cserkész kordokumentum jellegű fotóalbuma, össz. 122 fotó, amelyen számos cserkészcsapat ("Turulok", 13. "Ezrek" stb.) szerepel, sok életképpel. Egyik fotón Horthy Miklós (1868-1957) a kormányzói díszpáholyban, vérmezői szemlén, 1926. 24 db felvétel balatonaligai táborról valamint további felvételek Hatvan, Apc, Budapest, Acsa, Parád, Eger, Debrecen, Szeged, Gyöngyös és más helyszínekről. 5 db felvétel N.N.T:-ről. Kettő db felvétel oldalkocsis motorral. 15 db felvétel Galyatetőről, többségében sielőkről. 2 db fotó derecskei és acsai cigányokról. Korabeli albumban, hártyapapírral védve, 7 db fotó besötétedett.

20 000 HUF
54,05
58,82
1926 A Cserkész Nagytábor sorszámozott nemzetiszín felvarrója / National jamboree numbered ribbon 10x4 cm
12230.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF