Photo

Number of items: 530

cca 1860 Sopron, chernelházi Chernel Sándor, Tiefbrunner Sándor soproni műtermében készült keményhátú fotó, a felületén foltokkal, 9,6x6 cm
11748.

6 000 HUF
1932. ápr. 24 A miskolci Attila FC futball csapat labdarúgóiról készült fotó Kolozsvárt. Fotólap, hátoldalán feliratozott, lap tetején kisebb folttal 8,5x14 cm/ 1932 Attila FC football team in Cluj, Romania. Photocard, 8,5x14 cm
11749.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1860 Gróf tolnai Festetich György (1815-1883) politikus fotója, keményhátú fotó Mayer György pesti műterméből, a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, a felületén folttal, 10×6 m
11750.

12 000 HUF
32,43
35,29
9
cca 1866 Habsburg-Tescheni Albert főherceg (Erzherzog Albrecht von Österreich-Teschen, 1817-1895), a császári és királyi hadsereg fő hadparancsnoka Haynau után, Magyarország katonai és polgári kormányzója, keményhátú fotó, szép állapotban, 10,5×6,5 cm
11751.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1866 Mathilde Marie Adelgunde Alexandra von Österreich (1849-1867), Albrecht főherceg fiatalon tragikus balesetben meghalt leánya, keményhátú fotó, szép állapotban, 10,5×6 cm
11752.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1860 I. Ferenc József (1830-1916) császár- és király fényképe. / Photo of Emperor Franz Joseph. 6,5x10 cm
11753.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1860 Erzsébet királyné, Wittelsbach Erzsébet Sisi (1837-1898), az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának, I. Ferenc Józsefnek a felesége, kézzel színezett keményhátú fotó 6,5x10,5 cm / Empress Elisabeth of Austria (1837-1898), hand colored photo
11754.

cca 1860 Erzsébet királyné, Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1837-1898), az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának, I. Ferenc Józsefnek a felesége, kézzel színezett keményhátú fotó 6,5x10,5 cm / Empress Elisabeth of Austria (1837-1898), hand colored photo

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1874 Esztelneki Szacsvay Imre (1854-1939) színész, kabinetfotója Veress Ferenc kolozsvári fényképész műterméből, kolozsvári színház (1874-1884), majd a budapesti Nemzeti Színház tagja (1884-1913), 1909-től örökös tagja, 11x16 cm
11755.

5 000 HUF
25
1913 Kernstok Károly (1873-1940) festőművészt és feltehetően családját, rokonságát ábrázoló üdvözlő sorokkal ellátott fotólap Nyergesújfaluból Gerő Ödön (1863-1939) újságírónak küldve. Kernstok Nyergesujfalusi birtoka a modern magyar művészet és kultúra egyik központjává vált a XX: sz. elején, a Nyolcak művészcsoport bölcsője volt, majd a Tanácsköztársaság ideje alatt szabadiskolát vezetett ott Kernstok, de megfordult ott többek közt Ady Endre is.
11756.

12 000 HUF
32,43
35,29
Márk Lajos (1867-1942) festőművész időskori arcképe, Foto Ivan, Novisad (Újvidék) felvétele, szárazpecséttel jelzett fotólap. Autográf üdvözlőlapként Gerő Ödön (1863-1939) újságírónak és feleségének küldve. 13,5x8,5 cm
11757.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1870 galántai Esterházy Alajos (1844-1912) herceg, lovassági tábornok, keményátú fotó, Carlsbad, Martin Hirsch, 10x6 cm
11758.

10 000 HUF
27,03
29,41
1867 Laudon család fotói: Laudon Sándor (1828-1900) ungvári főgimnáziumi tanár és Laudon István (1862-1924) ungvári tanár, botanikus, 2 db keményhátú fotó, egyik hátoldalon feliratozva, 10×5,5 cm
11759.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF