12286.
34. Closed major auction
MIlitary
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
cca 1890-1914 Jules Kaufmann revolver, Liége-i belga fegyvergyáros Colt Pocket Navy másolata, jelzett (forgótáron: Korona/ Korona alatt J K, csövön: Korona alatt R csillag C), gravírozott, sérült csontmarkolattal, hatástalanított, hiánnyal, 23x11 cm, 694 gr.