cca 1890 Katonatisztek csoportképe díszegyenruhában, felvétel Cichulski és Csonka marosvásárhelyi műterméből. Keményhátú fotó paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett, felső részében kisebb foltokkal, 18x14 cm / cca 1890 Military officers group photo in special uniform, photo from the studio Cichulski és Csonka in Targu Mures, with some smaller spots at the top, 18x14 cm
1891 Budapesti lovas mérkőzés gróf Eszterházy kapitány, Csapó huszárhadnagy és báró Bothner Jenő, később híres vívómester + Cselej község kadétiskola hallgatójaként Csapó Zoltán. 2 db kabinet fotó
1899 Szeged, huszár portréfotói, 2 db, a hátoldalakon személyes hangvételű sorokkal nővérei részére, dátumozva, dátumozva, keményhátú fotó, Bp., Erdélyi István műterméből, kopásnyomokkal, folttal, 20x10 cm.
1899 Foča (Bosznia-Hercegovina), magyar katona személyes hangvételű levele a szüleinek haza, Csurgóra, benne személyes és a katona élet viselt dolgairól szóló sorokkal is, 1899. május 23., fejléces papíron (Gruss aus Foča (Bosnien), magyar nyelven, 12 beírt oldal, borítékkal (K.u.k. Milit. Post. XXXVII., Foča.) + 1899 Foča látképe az északi kaszárnyával és a katonai kórházzal, ("K. u. k. Nord-Kaserne mit Truppen-Spital und Rudolf-Brücke"), 1899. május 28., a magyar katona bejegyzéseivel feliratozva a hátoldalán, fotó kartonon,11x15 cm/
1899 Foča (Bosnia-Herzegovina), letter of a Hungarian soldier to his parents, with lines about personal and military life, 23th may 1899., on headed paper (Gruss aus Foča (Bosnien), 12 inscribed pages, in Hungarian language, with envelope (K.u.k. Milit. Post. XXXVII., Foča.)+1899 View of Foča with the ,,K.u.K. Nord-Kaserne and military hospital and the Rudolfs-Brücke, ("K. u. k. Nord-Kaserne mit Truppen-Spital und Rudolf-Brücke"), 28the may 1899., with the notices of the Hungarian soldier on the back, photo on board, 11x15 cm.
cca 1900 Divald műtermében készült fénykép karrierje kezdetén levő fiatal katonáról, akinek már egy kitüntetése is van, hidegpecséttel jelzett, 20x11 cm