Glass-objects

Number of items: 18

Jónás Bálint (Parád), Horváth Márton (1941-2013) műhelye: Irizáló díszváza, anyagában színezett, fújt üvegszál díszítéssel, hibátlan, jelzett, m:23 cm, d:32 cm / Hungarian artists glass vase, coloured, blown, in flawless condition, hallmarked, h: 23 cm, d: 32 cm
11080.

Jónás Bálint (Parád), Horváth Márton (1941-2013) műhelye: Irizáló díszváza, anyagában színezett, fújt üvegszál díszítéssel, hibátlan, jelzett, m:23 cm, d:32 cm / Hungarian artist's glass vase, coloured, blown, in flawless condition, hallmarked, h: 23 cm, d: 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
126,07
149,66
Minimum bid:
44 000 HUF
Refresh
Muránói több rétegű üveg váza. Anyagában színezett, csiszolt hutaüveg. Hibátlan / Murano glass vase. Multi-layered, colored. m: 20 cm
11081.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Üveg kancsó. Fújt, metszett, hibátlan. 31 cm
11082.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
XIX. sz. vége: Címeres elmlékpohár. AFormába öntött, anyagában színezett, csiszolt, kézzel festett, minimális csiszolt javítással / Commemorative glass with coat of arms. Hand painted, Corrected. m: 12,5 cm
11083.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh
XIX. sz. vége: Rubinvörös pohár, a szerelem, barátság, hosszú élet, hit allegórikus ábrázolásával. Többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, kézi festés, két kis csorbával 12,5 cm / Handpainted antique glass with allegoric images of love, raith, peace, luck, long life. With two damages. 12,5 cm
11084.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Antik emlék pohár Bécsi épületek képeivel. Több rétegű, hámozott, kézzel festett. Hibátlan / Vienna antique glass with images of famous buildings. Hand painted, pealed. 12 cm
11085.

Available for bidding
18 000 HUF
51,58
61,22
Minimum bid:
19 000 HUF
Refresh
XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg pohár. Formába fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 14 cm / Handpainted antique glass. 14 cm
11086.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
Biedermeier üveg pohár. Fújt, metszett, színezett. Hibátlan. 14,5 cm
11087.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,41
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
XIX. sz.:Ich dachte Dein - Rád gondoltam emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, kis kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 12 cm
11088.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
XIX. sz.:Virág díszítésű kék emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 13 cm
11089.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
XIX. sz.: Gröditzburg (Grodziec) emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, kis kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 10,5 cm
11090.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,01
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg emlékpohár, kopott Andenken felirattal. Fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 16 cm / Handpainted antique glass. 16 cm
11091.

XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg emlékpohár, kopott "Andenken" felirattal. Fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 16 cm / Handpainted antique glass. 16 cm

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,21
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.