Ceramics

Number of items: 14

Gorka Géza (1895-1971) szürke tónusos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, d: 10 cm
11015.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gorka Géza (1894-1971): Sárga-zöld tálka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett (GNV Gorka Hungary), hibátlan, d. 15,5 cm. m: 7 cm
11016.

28 000 HUF
75,68
82,35
Gorka Géza (1895-1971): Zöld fekete mintás váza. Kézzel festett, repesztett mázas cserép, jelzett (Losonc), apró máz hibákkal, m:10 cm, d: 14 cm
11017.

22 000 HUF
59,46
64,71
Gorka Lívia (1925-2011): Tyúk és a tojás. Csurgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 32 cm
11018.

60 000 HUF
162,16
176,47
33
Gorka Lívia (1925-2011): Figurális fali tál, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:27 cm
11019.

40 000 HUF
108,11
117,65
Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz-sárga madaras váza, festett mázas kerámia, jelzett, alján restaurált, m: 27 cm
11020.

40 000 HUF
108,11
117,65
Gorka Lívia (1925-2011): Sárga-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11021.

40 000 HUF
108,11
117,65
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő lány, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11022.

40 000 HUF
108,11
117,65
Anna Margit (1913-1991): Álló hölgy. Mázas kerámia falikép, jelzett (AM), Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 22,5×11 cm
11023.

9 000 HUF
24,32
26,47
39
Andróczi Alajos (1937-): Ádám és Éva. Kerámia falikép, hátoldalán jelzett, bal szélén egy apró hibával, 23,5x23,5x4cm.
11024.

24 000 HUF
64,86
70,59
Boch Fréres belga art deco mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan / Glazed art deco ceramic vase. marked. m: 24 cm
11025.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ruth Faktorowicz (1937-) izraeli keramikus: Az Élet. Nagy méretű kerámia fali kép Jelzett. 13x90 cm Keretben / The Life. Large ceramic. Signed. In wood frame
11026.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF