Ceramics

Number of items: 14

Gorka Géza (1895-1971) szürke tónusos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, d: 10 cm
11015.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Gorka Géza (1894-1971): Sárga-zöld tálka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett (GNV Gorka Hungary), hibátlan, d. 15,5 cm. m: 7 cm
11016.

Available for bidding
28 000 HUF
80,23
95,24
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh
Gorka Géza (1895-1971): Zöld fekete mintás váza. Kézzel festett, repesztett mázas cserép, jelzett (Losonc), apró máz hibákkal, m:10 cm, d: 14 cm
11017.

Available for bidding
22 000 HUF
63,04
74,83
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
Gorka Lívia (1925-2011): Tyúk és a tojás. Csurgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 32 cm
11018.

Available for bidding
60 000 HUF
171,92
204,08
Minimum bid:
90 000 HUF
Refresh
Gorka Lívia (1925-2011): Figurális fali tál, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:27 cm
11019.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz-sárga madaras váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11020.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Gorka Lívia (1925-2011): Sárga-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11021.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
50 000 HUF
Refresh
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő lány, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11022.

Available for bidding
40 000 HUF
114,61
136,05
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Anna Margit (1913-1991): Álló hölgy. Mázas kerámia falikép, jelzett (AM), Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 22,5×11 cm
11023.

Available for bidding
9 000 HUF
25,79
30,61
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Andróczi Alajos (1937-): Ádám és Éva. Kerámia falikép, hátoldalán jelzett, bal szélén egy apró hibával, 23,5x23,5x4cm.
11024.

Available for bidding
24 000 HUF
68,77
81,63
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
Boch Fréres belga art deco mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan / Glazed art deco ceramic vase. marked. m: 24 cm
11025.

Available for bidding
24 000 HUF
68,77
81,63
Minimum bid:
26 000 HUF
Refresh
Ruth Faktorowicz (1937-) izraeli keramikus: Az Élet. Nagy méretű kerámia fali kép Jelzett. 13x90 cm Keretben / The Life. Large ceramic. Signed. In wood frame
11026.

Available for bidding
30 000 HUF
85,96
102,04
Minimum bid:
38 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.