Number of items: 82

Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, monotípia, papír, apró szakadással, jelzett, 29,8x42,7 cm
10000.

38 000 HUF
115,15
124,18
Hammer price:
60 000 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Barcsay Jenő tíz kompozíciója. Színes szitanyomatok, mindegyik jelzett és számozott (2/140), kiadói vászonkötésű mappában. Bp., 1986, Helikon. Lapméret 67,5x48 cm. Komplett, a mappa mind a tíz szitanyomatot tartalmazza!
10001.

140 000 HUF
424,24
457,52
9
Hammer price:
190 000 HUF
Bardócz Árpád (1882-1938): Erdei táj. Olaj, vászon, restaurált, jelzett. Hátoldalán Munkácsy Céh sorsjátékának nyereménye címkéjével és a Munkácsy-Céh főtitkárának, Szentgyörgyvári Gyenes Lajos aláírásával. Bardócz árpád a Munkácsy-Céh első, bemutatkozó tárlatán részt vett, majd későbbi kiállitásain is szerepelt. Enyhén sérült keretben, 59×79 cm
10002.

40 000 HUF
121,21
130,72
Hammer price:
40 000 HUF
Berkes Antal (1874-1938): Lujza néni. Olaj, karton, jelzett, széleken kis hibákkal, restaurált, 18,5×23,5 cm
10003.

28 000 HUF
84,85
91,50
Hammer price:
42 000 HUF
Bertalan Albert (1899-1957): Párizsi műtermi csendélet. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: egykor Méray Tibor (1924-) gyűjteményében. Fa keretben, 60x50 cm / Albert Bertalan (1899-1957): Still life in the artists studio in Paris. Oil on board. Provenance: formerly in the collection of Tibor Méray. Framed, 60x50 cm
10004.

Bertalan Albert (1899-1957): Párizsi műtermi csendélet. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: egykor Méray Tibor (1924-) gyűjteményében. Fa keretben, 60x50 cm / Albert Bertalan (1899-1957): Still life in the artist's studio in Paris. Oil on board. Provenance: formerly in the collection of Tibor Méray. Framed, 60x50 cm

160 000 HUF
484,85
522,88
Hammer price:
170 000 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Lóverseny. Pasztell, karton, jelzett, paszpartuban, 32,5×27 cm
10005.

24 000 HUF
72,73
78,43
21
Hammer price:
70 000 HUF
Borgó György Csaba (1950- ): Süket Demeter, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán a művész autográf címkéjével, amelyen datálta a művet (1991) valamint az Erdész Galéria raglapjával. Fa keretben, 50×70 cm / Borgó György Csaba (1950-): Deaf Dimitrios. Oil on fibre board, signed. On the back with the artitsts hand-written label and the label of the Erdész Gallery in Szentendre. Framed, 50×70 cm. The artist was born in Targu-Mures, Romania and studied at the Academy Ion Andreescu in Cluj. He moved to Hungary in 1986, where he became a prominent member on contemporary art scene with his colourful surreallistic paintings. He won several prizes.
10007.

Borgó György Csaba (1950- ): Süket Demeter, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán a művész autográf címkéjével, amelyen datálta a művet (1991) valamint az Erdész Galéria raglapjával. Fa keretben, 50×70 cm / Borgó György Csaba (1950-): Deaf Dimitrios. Oil on fibre board, signed. On the back with the artitst's hand-written label and the label of the Erdész Gallery in Szentendre. Framed, 50×70 cm. The artist was born in Targu-Mures, Romania and studied at the Academy Ion Andreescu in Cluj. He moved to Hungary in 1986, where he became a prominent member on contemporary art scene with his colourful surreallistic paintings. He won several prizes.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
190 000 HUF
575,76
620,92
  Add to cart
  Remove
Bornemisza László (1910-1995): Meseváros. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×49,5 cm
10008.

Available
240 000 HUF
727,27
784,31
  Add to cart
  Remove
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Rákosi Mátyás. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
10009.

30 000 HUF
90,91
98,04
Hammer price:
30 000 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bikinis hölgy társaságban. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelzett, datált (95...?) 58x47,5 cm
10010.

Available
48 000 HUF
145,45
156,86
  Add to cart
  Remove
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
10011.

Available
95 000 HUF
287,88
310,46
  Add to cart
  Remove
Csorba Simon László (1943-): Cím nélkül (Prézlinek szeretettel). Akril-vegyes technika, karton, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üvegezett kerettel, 40×60 cm
10012.

Available
60 000 HUF
181,82
196,08
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.