Number of items: 82

Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, monotípia, papír, apró szakadással, jelzett, 29,8x42,7 cm
10000.

38 000 HUF
102,70
111,76
Barcsay Jenő (1900-1988): Barcsay Jenő tíz kompozíciója. Színes szitanyomatok, mindegyik jelzett és számozott (2/140), kiadói vászonkötésű mappában. Bp., 1986, Helikon. Lapméret 67,5x48 cm. Komplett, a mappa mind a tíz szitanyomatot tartalmazza!
10001.

140 000 HUF
378,38
411,76
9
Bardócz Árpád (1882-1938): Erdei táj. Olaj, vászon, restaurált, jelzett. Hátoldalán Munkácsy Céh sorsjátékának nyereménye címkéjével és a Munkácsy-Céh főtitkárának, Szentgyörgyvári Gyenes Lajos aláírásával. Bardócz árpád a Munkácsy-Céh első, bemutatkozó tárlatán részt vett, majd későbbi kiállitásain is szerepelt. Enyhén sérült keretben, 59×79 cm
10002.

40 000 HUF
108,11
117,65
Berkes Antal (1874-1938): Lujza néni. Olaj, karton, jelzett, széleken kis hibákkal, restaurált, 18,5×23,5 cm
10003.

28 000 HUF
75,68
82,35
Bertalan Albert (1899-1957): Párizsi műtermi csendélet. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: egykor Méray Tibor (1924-) gyűjteményében. Fa keretben, 60x50 cm / Albert Bertalan (1899-1957): Still life in the artists studio in Paris. Oil on board. Provenance: formerly in the collection of Tibor Méray. Framed, 60x50 cm
10004.

Bertalan Albert (1899-1957): Párizsi műtermi csendélet. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: egykor Méray Tibor (1924-) gyűjteményében. Fa keretben, 60x50 cm / Albert Bertalan (1899-1957): Still life in the artist's studio in Paris. Oil on board. Provenance: formerly in the collection of Tibor Méray. Framed, 60x50 cm

160 000 HUF
432,43
470,59
Biai-Föglein István (1905-1974): Lóverseny. Pasztell, karton, jelzett, paszpartuban, 32,5×27 cm
10005.

24 000 HUF
64,86
70,59
21
Borgó György Csaba (1950- ): Süket Demeter, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán a művész autográf címkéjével, amelyen datálta a művet (1991) valamint az Erdész Galéria raglapjával. Fa keretben, 50×70 cm / Borgó György Csaba (1950-): Deaf Dimitrios. Oil on fibre board, signed. On the back with the artitsts hand-written label and the label of the Erdész Gallery in Szentendre. Framed, 50×70 cm. The artist was born in Targu-Mures, Romania and studied at the Academy Ion Andreescu in Cluj. He moved to Hungary in 1986, where he became a prominent member on contemporary art scene with his colourful surreallistic paintings. He won several prizes.
10007.

Borgó György Csaba (1950- ): Süket Demeter, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán a művész autográf címkéjével, amelyen datálta a művet (1991) valamint az Erdész Galéria raglapjával. Fa keretben, 50×70 cm / Borgó György Csaba (1950-): Deaf Dimitrios. Oil on fibre board, signed. On the back with the artitst's hand-written label and the label of the Erdész Gallery in Szentendre. Framed, 50×70 cm. The artist was born in Targu-Mures, Romania and studied at the Academy Ion Andreescu in Cluj. He moved to Hungary in 1986, where he became a prominent member on contemporary art scene with his colourful surreallistic paintings. He won several prizes.

190 000 HUF
513,51
558,82
Bornemisza László (1910-1995): Meseváros. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×49,5 cm
10008.

240 000 HUF
648,65
705,88
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Rákosi Mátyás. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
10009.

30 000 HUF
81,08
88,24
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bikinis hölgy társaságban. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelzett, datált (95...?) 58x47,5 cm
10010.

48 000 HUF
129,73
141,18
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
10011.

95 000 HUF
256,76
279,41
Csorba Simon László (1943-): Cím nélkül (Prézlinek szeretettel). Akril-vegyes technika, karton, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üvegezett kerettel, 40×60 cm
10012.

60 000 HUF
162,16
176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF