Hungarian Physicians and Naturalists commemorative medallions

Number of items: 14

Heinrich Karl 1842. Egyesülve haladjunk / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak Besztercebánya Aug.IV. MDCCCXLII kétoldalas Br emlékérem (42,77g/45mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1842. Move in Unity / Hungarian Physicians and Naturalists in Besztercebánya on 4th of August 1842 double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Karl Heinrich (42,77g/45mm) C:AU,XF edge error
30298.

Heinrich Karl 1842. "Egyesülve haladjunk / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak Besztercebánya Aug.IV. MDCCCXLII" kétoldalas Br emlékérem (42,77g/45mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1842. "Move in Unity / Hungarian Physicians and Naturalists in Besztercebánya on 4th of August 1842" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Karl Heinrich (42,77g/45mm) C:AU,XF edge error

12 000 HUF
32,43
35,29
15
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1843. Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok s Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul Br emlékérem (63,81g/52,5mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1843. Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok s Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (63,81g/52,5mm) C:XF patina, small edge error
30299.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1843. "Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok 's Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul" Br emlékérem (63,81g/52,5mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1843. "Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok 's Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul" Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (63,81g/52,5mm) C:XF patina, small edge error

12 000 HUF
32,43
35,29
15
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. Szívesen fogadják az Aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természetvizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes kétoldalas Br emlékérem (68,69g/51mm) T:2 kis ph. / Hungary 1846. The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 10-16th of August two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (68,69g/51mm) C:XF small edge errors HP.: 285.
30300.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "Szívesen fogadják az Aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természetvizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes" kétoldalas Br emlékérem (68,69g/51mm) T:2 kis ph. / Hungary 1846. "The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 10-16th of August" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (68,69g/51mm) C:XF small edge errors HP.: 285.

16 000 HUF
43,24
47,06
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére Br emlékérem. Szign.: I.D.Boehm (42,11g/41mm) T:1 / Hungary 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (42,11g/41mm) C:UNC
30301.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" Br emlékérem. Szign.: I.D.Boehm (42,11g/41mm) T:1 / Hungary 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (42,11g/41mm) C:UNC

16 000 HUF
43,24
47,06
10
Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior Br emlékérem (52,35g/45mm) T:2,2- több ph. / Hungary 1865. Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865 / Scientia Motv Clarior Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,35g/45mm) C:XF,VF multiple edge errors
30302.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior" Br emlékérem (52,35g/45mm) T:2,2- több ph. / Hungary 1865. "Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865" / Scientia Motv Clarior" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,35g/45mm) C:XF,VF multiple edge errors

8 000 HUF
Wenzel Seidan (1817-1870) 1866. Rimaszombat a Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak kétoldalas Br emlékérem (50,16g/44mm) T:2 ü. / Hungary 1866. Rimaszombat Hungarian Physicians and Naturalists two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (50,16g/44mm) C:XF ding HV 1460.
30303.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1866. "Rimaszombat a Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak" kétoldalas Br emlékérem (50,16g/44mm) T:2 ü. / Hungary 1866. "Rimaszombat Hungarian Physicians and Naturalists" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (50,16g/44mm) C:XF ding HV 1460.

16 000 HUF
43,24
47,06
Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br emlékérem (45,54g/44mm) T:1- kis ph. / Hungary 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (45,54g/44mm) C:AU small edge error HV 1461.
30304.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br emlékérem (45,54g/44mm) T:1- kis ph. / Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (45,54g/44mm) C:AU small edge error HV 1461.

8 000 HUF
Wenzel Seidan (1817-1870) 1870. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók - Aradon 1870 / A természet a művészetnek mestere Br emlékérem (39,49g/44mm) T:2,2- ph. / Hungary 1865. Hungarian Physicians and Naturalists on Arad 1870 / A természet a művészetnek mestere Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (39,49gg/44mm) C:XF,VF edge error HV 1464.
30305.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1870. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók - Aradon 1870 / A természet a művészetnek mestere" Br emlékérem (39,49g/44mm) T:2,2- ph. / Hungary 1865. "Hungarian Physicians and Naturalists on Arad 1870 / A természet a művészetnek mestere" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (39,49gg/44mm) C:XF,VF edge error HV 1464.

8 000 HUF
Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül Br emlékérem (34,16g/44mm) T:1- kis ph. ujjlenyomat / Hungary 1872. Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (34,16g/44mm) C:AU small edge error, fingerprints HV 1465.
30306.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" Br emlékérem (34,16g/44mm) T:1- kis ph. ujjlenyomat / Hungary 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (34,16g/44mm) C:AU small edge error, fingerprints HV 1465.

10 000 HUF
27,03
29,41
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 Br emlékérem (46,61g/44mm) T:1- / Hungary 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,61g/44mm) C:AU HV 1466.
30307.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" Br emlékérem (46,61g/44mm) T:1- / Hungary 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,61g/44mm) C:AU HV 1466.

16 000 HUF
43,24
47,06
1875. A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875 aranyozott Br emlékérem (25,88g/41mm) T:1- patina, karcolás / Hungary 1875. A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875 gilded Br commemorative coin (25,88g/41mm) C:AU patina, scratched
30308.

1875. "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" aranyozott Br emlékérem (25,88g/41mm) T:1- patina, karcolás / Hungary 1875. "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" gilded Br commemorative coin (25,88g/41mm) C:AU patina, scratched

8 000 HUF
14
Wenzel Seidan (1817-1870) 1876. Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének Br emlékérem (35,15g/44mm) T:1- ph. / Hungary 1876. Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (35,15g/44mm) C:AU edge error HV 1468.
30309.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" Br emlékérem (35,15g/44mm) T:1- ph. / Hungary 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (35,15g/44mm) C:AU edge error HV 1468.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF