Books: Social sciences

Number of items: 2

Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. I-II. köt. Pars Prima. A-L. Pars Secunda M-Z. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi, XVI+1750(kéthasábos számozás); 1854+64 (kéthasábos számozás) p. Korabeli aranyozott gerinc félbőr-kötésben, a gerincen címkékkel és aranyozott feliratokkal, festett lapélekkel, kopott borítókkal, possessori bejegyzésekkel, intézményi bélyegzővel./ Gilt-half-leather-binding, with coloured page edges, with worn cover, with name notices.
15165.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
15 000 HUF
45,45
47,47
  Add to cart
  Remove
Dr. Szombathy Ignác: Történelmi nyelvészet. A Don és Tisza vidékén használt őskori szók elemzése. Győr, 1876., Czéh Sándor, 28 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás aláhúzással.
15166.

Available
3 000 HUF
9,09
9,49
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.