Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 5

Varga Márton: A Gyönyörű Természet Tudománya. Magyarázta a Tüneményekből, és az új feltelálásokból Nemzete, s az ifjúság javára - -. I. kötet. Nagyvárad, 1808., Tichy János, 1 t. (Veis János-Karacs Ferenc, rézmetszetű díszcímlap)+16+563+XII p.+III t. (kihajtható táblák.) Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, a címlapon kis sérüléssel, a kihajtható táblákon gyűrődéssel, kissé foltos lapokkal.
15155.

16 000 HUF
48,48
50,63
Hammer price:
26 000 HUF
[Kurr, Johann Gottlob von (1798-1870)] Dr. Kurr J. G.: Az ásványország képekben. A legfontosabb ásványok természetrajzi és műipari megismertetése rajzokban. Bp.,é.n., Pfeifer Ferdinánd, 28 p.+24 t. Színes kőnyomatú illusztrációval az elülső kötéstáblán, és (23) színes kőnyomatú táblával. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító foltos, néhány lapon lapszéli szakadásokkal, három lapon gyerekfirka, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, egy-két lapon folt, volt könyvtári példány. Ritka!
15156.

14 000 HUF
42,42
44,30
Hammer price:
17 000 HUF
Deutsche Tierrassen. Berlin, 1912., Deutschen Landwirtschafts-Gesellschaft, 8+93+3 p.+53 (fekete-fehér fotókkal) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ In German language. Gilt-linen-binding, with worn and spotty cover.
15157.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
36,36
37,97
  Add to cart
  Remove
15158.

Available
10 000 HUF
30,30
31,65
  Add to cart
  Remove
Selyemtenyésztési utasítás. Kiadja a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelősége Szegzárdon. Bp.,(1903), Franklin-ny., 6+191+1 p.+4 t.(Színes képtáblák, Bp., Posner-ny.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, a borító kopott, foltos, a kötéstáblák belseje és a szennylapok, valamint egy lap foltos, a borítón címkével.
15159.

Available
4 000 HUF
12,12
12,66
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.