4 000 HUF
19
Lévai Jenő: Endre László. A háborús bűnösök magyar listavezetője. Írta: Lévai Jenő. A kiadó előszavával és a szerző utóhangjával kiegészített kötet. Függelékként a M. Kir. I. Egyetemi Rohamzászlóalj 1. századának névsorával. Bp.,(1945), Müller Károly, Légrády. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. /Paperbinding, with worn cover, in Hungarian language.