100 000 HUF
1927 Kozma Lajos (1884-1948) tipográfiai díszítmények. Készültek Kner Izidor Könyvnyomdája részére. Gyoma. 1921-1927. Gyoma, 1927, Kner, 1 (fametszetű díszcímlap)+13 (fametszetű táblák) t. Magyar nyelven. Kiadói félbőr mappában, kissé kopott, kissé foltos mappával, a gerinc sérült, szétvált, a mappa egyik madzagja részben hiányos. Feltehetőleg nem teljes, (1 tábla hiánnyal (?) Méret: 40x50 cm. Nagyon ritka mintalap-gyűjtemény. Árverésen még nem szerepelt.