Scout

Number of items: 5

1929 A Sirály budapesti cserkészcsapat eredeti hímzett zászlaja, 1933-as Jamboree térkép, képeslap, térkép. / Scout memorabilia incl. Jamboree map.
11723.

14 000 HUF
42,42
45,75
1933 Gödöllő-Budapest Jamboree magyar nyelvű zsebkönyve, 2 db kihajtható melléklettel (egyik térkép), 127p / 1933 Gödöllő-Budapest boy scout Jamboree pocketbook in hungarian languague, with two fold out pages, one of them a map, 127 pages
11724.

5 000 HUF
15,15
16,34
1938-1947 324. sz. Attila Cserkészcsapat, Óbudai Gázgyár, cca 1938-1947 közötti irathagyatéka, egy 1943-as jelzésű irattal, az 1943-as év hiányzik, 5 mappába rendezve. 1948-ban feloszlatták. Izgalmas, átnézendő anyag.
11725.

14 000 HUF
42,42
45,75
1929 Emléklap a 90. ö. Sz. SZ.I.K. cserkészcsapat angliai jamboreen való részvételének emlékére, sok szakadással, 37×43 cm / 1929 Document commemorating the participation of a hungarian boy scout group at the Jamboree in England, with many tears, 37×43 cm
11726.

9 000 HUF
27,27
29,41
Fehér József (1909-1987) - Légy résen - Cserkészköszöntés. Ón kisplasztika. Jelzett. Sérült. A szoborból az 1933-as Jamboree alkalmával kb. 120 db-ot öntöttek. m: 16 cm / Be prepared - scout greeting tin statue made for the 1933 Gödöllő Jamboree. Signed, damaged. 16 cm
11727.

10 000 HUF
30,30
32,68
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.