Printed Materials

Number of items: 43

1928 Motorkerékpár. I. évf. 1. sz. 1928. ápr. 10. A 10. oldalon szereplő fotón, Horthy I(stván) későbbi kormányzó helyettessel, aki az 500 köbcentiméteren felüli kategóriában aranyérmes lett (második.) Bp., Hauptmann Béla-ny., korabeli fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, a gerincen kis szakadás, 24 p.
11883.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1930 Aranyosi Kereskedelmi iskola üzemi gyakorlati bemutató biankó okmány és nyomtatvány füzet, oktatási célra. Mappában lefűzve kb 60 db
11884.

42 000 HUF
113,51
123,53
cca 1930 A balerina, színes art deco nyomat, 26×19 cm
11885.

4 000 HUF
cca 1930-1940 Märklin és Märklin Chmura fémépítő szekrények négy oldalas ismertetője német és magyar nyelven, 2 db / Märklin és Märklin Chmura brochures in hungarian and german languagues, 2 pcs
11886.

3 800 HUF
10,27
11,18
1933 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság kisszakaszrendszer útvonalbeosztása és utazási rendje
11887.

3 000 HUF
1934 A Budapest Evezős Club jelentése az 1934 évről. 22p.
11888.

2 000 HUF
1936 Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. személyhajójárati menetrendje
11889.

3 000 HUF
1938 Magyar Út. Világnézeti és társadalmi politikai hetilap. VII. évf. 1-52 sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Pap Béla és Esze Tamás. Kissé foltos félvászon-kötésben.
11890.

20 000 HUF
54,05
58,82
1939 Győri Kir. Törvényszék elnökének rögtönbíráskodási (statárium ) hirdetménye, Győr, Pósa-ny., 1939. május 10., hajtásnyomokkal, a szélén kis szakadással, 62x47 cm
11891.

22 000 HUF
59,46
64,71
1942 A Magyar Telefonhírmondó És Rádió Rt. Soproni Nap című közvetítése 1942. február 2-án, 68p + 12 oldal képanyag, papírborító kis mértékben restaurált, belül szép állapotban
11892.

4 000 HUF
1942 Magyarok Világnaptára, képekkel gazdagon illusztrált asztali naptár, 53p
11893.

2 400 HUF
1943 Magyarok Világnaptára, képekkel gazdagon illusztrált asztali naptár, 53p
11894.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF