Number of items: 10

cca 1905 Zsolnay tulipános szecessziós váza, fehércserép, magas tüzű színes mázakkal, jelzett (körpecsét), formaterv: Apáti Abt Sándor, formaszám:7101, kopott aranyozással, m: 35,8 cm
11080.

380 000 HUF
1 183,80
1 301,37
32
Hammer price:
1 100 000 HUF
cca 1890 Fischer Budapest tálca, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, jelzett Fischer J Budapest, kopott, 48×34 cm
11081.

cca 1890 Fischer Budapest tálca, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, jelzett "Fischer J Budapest", kopott, 48×34 cm

26 000 HUF
81,00
89,04
25
Hammer price:
75 000 HUF
cca 1890 Fischer Budapest, jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett Fischer Budapest, öntött réz lábbal, apró kopásnyomokkal, 27×12 cm, m:20 cm
11082.

cca 1890 Fischer Budapest, jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer Budapest", öntött réz lábbal, apró kopásnyomokkal, 27×12 cm, m:20 cm

55 000 HUF
171,34
188,36
11
Hammer price:
85 000 HUF
cca 1890 Fischer fedeles díszkancsó, dupla falu áttört öblös test, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, formaszám: 496, m:34,5 cm
11083.

70 000 HUF
218,07
239,73
Hammer price:
75 000 HUF
Herendi emlék falitál: Liszt Ferenc születésének 125-ik halálának 50-ik évfordulója 1936 felirattal, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11084.

Herendi emlék falitál:" Liszt Ferenc születésének 125-ik halálának 50-ik évfordulója 1936" felirattal, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm

30 000 HUF
93,46
102,74
Hammer price:
30 000 HUF
Herendi emlék falitál:S Stephanus Rex Hungarorum 1038-1938 felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11085.

Herendi emlék falitál:"S Stephanus Rex Hungarorum 1038-1938" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm

30 000 HUF
93,46
102,74
Hammer price:
38 000 HUF
Royal Vienna talpas amfora váza párban, jelzett (máz alatti, művész szignóval is), kopott lepattanás nélkül, kézzel festett, m: 15,5 cm (2×)
11086.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
28 000 HUF
87,23
95,89
  Add to cart
  Remove
Royal Dux strucc, részben mázas, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29 cm
11087.

11 000 HUF
34,27
37,67
18
Hammer price:
26 000 HUF
cca 1920 Frauereuth fácán, kézzel festett, jelzett ( tervező: Max Hermann Fritz), kopott aranyozás, m: 43 cm
11088.

28 000 HUF
87,23
95,89
Hammer price:
34 000 HUF
Goebel gyerek pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11089.

11 000 HUF
34,27
37,67
Hammer price:
15 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.