Numismatics literature, documents and letters

Number of items: 18

B.D. Krivtsov: Avers No. 3 - Tzars awards, badges, jettons and attributes - Catalogue for collectors. Moszkva, 1997. Orosz és angol nyelven, újszerű állapotban (in Russian and English language, near mint condition)
30643.

B.D. Krivtsov: Avers No. 3 - Tzar's awards, badges, jettons and attributes - Catalogue for collectors. Moszkva, 1997. Orosz és angol nyelven, újszerű állapotban (in Russian and English language, near mint condition)

12 000 HUF
32,43
35,29
Gyöngyössy Márton: Középkori magyar aranyforintok. Budapest, MNB, 2005. Újszerű állapotban.
30644.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ludwig Döry - Mihály Kubinszky: Die Eisenbahn auf der Medaille in Mitteleuropa von den Anfängen bis 1945. Ikonographische Studie. 1985. Új állapotban, bontatlan, sérült fóliaborításban
30645.

8 000 HUF
Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Újszerű állapotban. / Hungary Endre Horváth painter and graphic artist (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. In near mint condition.
30646.

11 000 HUF
29,73
32,35
Kisfaludi Kassics Ignác: Érdem koszorúk, vagy értekezés A Felséges Austriai, Császári és Királyi uralkodó Házat illető Jeles Rendekrűl, megtiszteltetésekrűl és jutalmazásokrúl, toldalékkép pedig most virágzó egyéb Jeles Rendekrűl is. Szerkezette és kiadta: - -. Bécs, 1840, Hirschfeldi Stöckholczer József, VII+350 p.+ IX t. (színes litográfiák.) Aranyozott gerincű kissé kopott félvászon-kötésben, jó állapotban.
30647.

Kisfaludi Kassics Ignác: Érdem koszorúk, vagy értekezés A' Felséges Austriai, Császári és Királyi uralkodó Házat illető Jeles Rendekrűl, megtiszteltetésekrűl és jutalmazásokrúl, toldalékkép pedig most virágzó egyéb Jeles Rendekrűl is. Szerkezette és kiadta: - -. Bécs, 1840, Hirschfeldi Stöckholczer József, VII+350 p.+ IX t. (színes litográfiák.) Aranyozott gerincű kissé kopott félvászon-kötésben, jó állapotban.

90 000 HUF
243,24
264,71
[Schönviszner István]: Catalogus numorum Hungariae ac Transilvaniae Instituti Nationalis Széchényiani. [1 köt. (a háromból) a metszetkötet.] Pest, 1807. Trattner. [2] p. 79+20+8 t. (rézmetszetek.). A táblák Rénárd bécsi rézmetsző művei. Korabeli félvászon kötésben. Forrás értékű munka. Hiányos!
30648.

60 000 HUF
162,16
176,47
Des Vollständigen Thaler Cabinert Dritte Vortsetzunk herasugegeben von David Samuel von Madai Königsberg és Lipcse, 1769 Hartung, Rézmetszető képekkel 169p. Korabeli félvászon kötésben
30649.

"Des Vollständigen Thaler Cabinert Dritte Vortsetzunk herasugegeben von David Samuel von Madai" Königsberg és Lipcse, 1769 Hartung, Rézmetszető képekkel 169p. Korabeli félvászon kötésben

10 000 HUF
27,03
29,41
Státní Tiskárna Cenin (Állami Nyomda), Állam Nyomda Művek, Csehszlovákia, 1988. Számos képpel, cseh nyelven. Nagyon szép állapotban, néhány lap nyomdahibás. / Státní Tiskárna Cenin (State Securities Printer), State Printing Works, Czechoslovakia, 1988. With several pictures, Czechoslovakian language. In very good condition, some of the pages are misprinted.
30650.

11 000 HUF
29,73
32,35
30651.

11 000 HUF
29,73
32,35
Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus huszáregyenruhás, keményhátú fotója, valamikor 1900 után (108x66mm) / Photo of Béla Procopius (1868-1945) numismatist, in Hussars unifrom, sometimes after 1900 (108x66mm)
30652.

Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus huszáregyenruhás, keményhátú fotója, valamikor 1900 után (108x66mm) / Photo of Béla Procopius (1868-1945) numismatist, in Hussar's unifrom, sometimes after 1900 (108x66mm)

8 000 HUF
Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus, athéni nagykövet fotója kitüntetésekkel 1942-ből (176x127mm) / Photo of Béla Procopius (1868-1945) numismatist, Hungarian ambassador to Greece from 1942
30653.

8 000 HUF
Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus fotója, kitüntetésekkel, hátoldalon WANAUS JÓZSEF BUDAPEST, IV. SÜTŐ-U. 2. bélyegzővel (88x117mm) / Photo of Béla Procopius (1868-1945) Hungarian numismatist with his decorations, with WANAUS JÓZSEF BUDAPEST, IV. SÜTŐ-U. 2. cancellation on reverse (88x117mm)
30654.

Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus fotója, kitüntetésekkel, hátoldalon "WANAUS JÓZSEF BUDAPEST, IV. SÜTŐ-U. 2." bélyegzővel (88x117mm) / Photo of Béla Procopius (1868-1945) Hungarian numismatist with his decorations, with "WANAUS JÓZSEF BUDAPEST, IV. SÜTŐ-U. 2." cancellation on reverse (88x117mm)

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF