Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 19

1988. A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 /  Hungary 1988. Star Order of the Hungarian Peoples Republic decorated with swords gilt, enamelled Br decoration with ribbon and service ribbon in original case with awarding document C:UNC NMK 722.
30600.

1988. "A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 / Hungary 1988. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with swords" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and service ribbon in original case with awarding document C:UNC NMK 722.

65 000 HUF
175,68
191,18
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztjének csillaga, polgári tagozat brillantírozott és zománcozott Ag csillag, fémjelzés a tűn, hátoldalán 1946-1991 dátummal (90mm) T:1- /  Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin, with 1946-1991 date on reverse (90mm) C:AU NMK 733.
30601.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztjének csillaga, polgári tagozat" brillantírozott és zománcozott Ag csillag, fémjelzés a tűn, hátoldalán "1946-1991" dátummal (90mm) T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade" enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin, with "1946-1991" date on reverse (90mm) C:AU NMK 733.

200 000 HUF
540,54
588,24
4db klf ritka olimpiai sajtó jelvény: Innsbruck 1964. (30x42mm); Grenoble 1968. (35x45mm); München 1972. (26x35mm); Montreal 1976. (28x56mm) T:2 /  4pcs of diff rare Olympic Press badges: Innsbruck 1964. (30x42mm); Grenoble 1968. (35x45mm); München 1972. (26x35mm); Montreal 1976. (28x56mm) C:XF
30602.

80 000 HUF
216,22
235,29
DN Istenes bicikli vázra szerelhető fém jelvény T:3 / Hungary ND Istenes metal badge for bicycle frame C:F
30603.

DN "Istenes" bicikli vázra szerelhető fém jelvény T:3 / Hungary ND "Istenes" metal badge for bicycle frame C:F

3 400 HUF
9,19
10,00
Sportolói hagyaték tétel, benne Papp László (1947-) 1992. Magyar Olimpiai Érdemérem aranyozott, zománcozott Br érem dísztokban (70mm), mellette adományozói okirat; Erzsébetváros Sportjáért Br emlékérem dísztokban (93mm); Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt adományozói okirata T:2 /  Legacy of a Hungarian sportsman, including 1992. Hungarian Olympic Merit Medal gold plated and enamelled Br medal in original case. Sign.: László Papp (70mm), with awarding document; For Sports in Elizabethtown Br commemorative medal in original case (93mm); Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade awarding document of the decoration C:XF
30604.

Sportolói hagyaték tétel, benne Papp László (1947-) 1992. "Magyar Olimpiai Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br érem dísztokban (70mm), mellette adományozói okirat; "Erzsébetváros Sportjáért" Br emlékérem dísztokban (93mm); "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt" adományozói okirata T:2 / Legacy of a Hungarian sportsman, including 1992. "Hungarian Olympic Merit Medal" gold plated and enamelled Br medal in original case. Sign.: László Papp (70mm), with awarding document; "For Sports in Elizabethtown" Br commemorative medal in original case (93mm); "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" awarding document of the decoration C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Amerikai Egyesült Államok 2002. 11db klf olimpiai támogató jelvény a Salt Lake City-ben rendezett Téli Olimpiára, közte Coca-Cola, Kodak, Panasonic, a jelvények fából készült tokban T:1 /  USA 2002. 11pcs of diff Olympic sponsor badges for the Salt Lake City Winter Olympics, including Coca-Cola, Kodak, Panasonic, all the badges in a wooden case C:UNC
30605.

Amerikai Egyesült Államok 2002. 11db klf olimpiai támogató jelvény a Salt Lake City-ben rendezett Téli Olimpiára, közte "Coca-Cola", "Kodak", "Panasonic", a jelvények fából készült tokban T:1 / USA 2002. 11pcs of diff Olympic sponsor badges for the Salt Lake City Winter Olympics, including "Coca-Cola", "Kodak", "Panasonic", all the badges in a wooden case C:UNC

11 000 HUF
29,73
32,35
Vietnam 1960. Barátság Érem zománcozott ezüstözött Br kitüntetés, sorszámozott VNDCCH - 01466, mellszalaggal, eredeti tokban, adományozói okirattal (32mm) + DN Ho Si Min zománcozott jelvény T:1 / Vietnam 1960. Firendship Medal enamelled Br decoration, numbered VNDCCH - 01466, with ribbon in original case and award certificate (32mm) + ND Ho Chi Minh enamelled badge C:UNC
30606.

Vietnam 1960. "Barátság Érem" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés, sorszámozott "VNDCCH - 01466", mellszalaggal, eredeti tokban, adományozói okirattal (32mm) + DN "Ho Si Min" zománcozott jelvény T:1 / Vietnam 1960. "Firendship Medal" enamelled Br decoration, numbered "VNDCCH - 01466", with ribbon in original case and award certificate (32mm) + ND "Ho Chi Minh" enamelled badge C:UNC

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF