Tétel

12 000 HUF

Description:

A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János, Mervay Sándor. I.-III. kötet. I. kötet. Szerk.: Vigyázó János, Szerk.: Hefty Gy. Andor. II. kötet. Szerk.: Vigyázó János, Mervay Sándor. III. kötet: Hegymászókalauz. Szerk.: Dr. Komarnicki Gyula, Dr. Serényi Jenő. I. köt: Kriván-Csurbina-Lengyelnyereg. II. kötet: Kis-Viszoka-Kopahágó. III. kötet: Hátsó Barátcsorba-Liliowe. Függelék: Téli hegymászások. Bp., 1914, Turistaság és Alpinizmus,(Pécs, Wesely és Horváth-ny.), 9 sztl. lev.(Korabeli reklámok, vasúti menetrend)+VIII+399+1 p.+9 sztl. lev. (Korabeli reklámok.)+ 1 t.(térkép-melléklet.);9 sztl. lev.(Korabeli reklámok, vasúti menetrend)+VIII+431+1 p.+9 sztl. lev.+10 t.(Kihajtható térképmelléklet.);+9 sztl. lev.+XXXII p. +7 sztl. lev.+2+1-224;225-436,437-520+2 p. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal, kihajtható térképekkel, korabeli hirdetésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötésben, és kiadói védőtokban, Grolig József-kötés, kissé kopott borítóval, az I. kötetből a térkép kiszakadt, szakadozott sarkán kis hiány, a II. kötetből egy kihajtható térkép hiányzik, a III. kötetben a védőtok elejéből a tartalomjegyzék rész kiszakadt, de a védőtokban meg van. /The detailed guide of the High Tatra. I-III. volumes. Edited by Andor Gy. Hefty, János Vigyázó, Sándor Mervay, Gyula Komarniczki Gyula, Jenő Serényi. Bp.,1914, Tourism and Alpinism. Linen-binding, with little bit worn cover, the map in the I. volume damaged and coming out, one map is missin from the II. volume, the table of content is coming out from the III. volume. In Hungarian language.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor