Tétel

Catalogue number:

15241.
32. Closed major auction
Books: Technics

Description:

Bertalan Imre: Vasútépítés. I-II. kötet. Építő munkavezetők könyvtára. XXVIII-XXX.,XXXIII-XXXV. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1911, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 216+256 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az első kötet címlapján kis folttal.

6 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : szuperák alexandra

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.