Books: Hunting

Number of items: 12

Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Vadászexpedíció a lybiai sivatagba. Bp.,(1936), Szerzői, (Athenaeum-ny.), 135 p. + 20 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 2 térkép. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, a papír védőborító hiányos. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által dedikált, dátumozott (1950.) példány./ Singed by the author.
15180.

12 000 HUF
32,43
35,29
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Dedikált, Gosztonyi Géza (1908-1988) fővadásznak. Budapest, 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói, szakadozott papírborítóban./Singed by the author.
15181.

12 000 HUF
32,43
35,29
22
Széchenyi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznapló-kivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 216+2 p.+35 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+1 térkép. Második, javított kiadás. Későbbi, Afrikát ábrázoló, átkötött egészvászon-kötésben, pótolt térképpel. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által aláírt, dátumozott (1950) példány.
15182.

8 000 HUF
34
15183.

10 000 HUF
27,03
29,41
15184.

10 000 HUF
27,03
29,41
15185.

10 000 HUF
27,03
29,41
1936 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIV. évf. 1-36 sz. 1936-os teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1936, Nimród, IV+580 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15186.

10 000 HUF
27,03
29,41
16
1943-48 A Vadászújság 21 száma és a Nimród vadászlap 18 száma bekötve, két kötetben. Nem egybefüggő számok.
15187.

20 000 HUF
54,05
58,82
Preisliste über moderne Waffen und Jagd-Artikel. M. Origis, Kärnten. 177p. Kicsit szakadozott szélű papírborítóban / Slightly torn paper cover.
15188.

5 000 HUF
Walter Frevert: Jagdliches Brauchtum. Berlin, 1939, Paul Parey, 142+2 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kis foltokkal./ In German language. Paperbinding, with little spotties, and office stamp.
15189.

5 000 HUF
Nemeskéri-Kiss Sándor: ... Hol nem volt. Szerző tollrajzaival és fényképeivel. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor,(Globus-ny.), 437+3 p.+4 t.(Fekete-fehér fotókkal.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15190.

5 000 HUF
Felix Endre: Az apróvad vadászata vizslával. Dedikált, a szerző unokájának! Bp., 1948, Nimród Kis Könyvtár, Kiadói papírkötés, kissé sérült borító./ Paperbinding, with damaged cover. Singed by the author.
15191.

3 000 HUF
27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF