Books: Hunting

Number of items: 12

Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Vadászexpedíció a lybiai sivatagba. Bp.,(1936), Szerzői, (Athenaeum-ny.), 135 p. + 20 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 2 térkép. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, a papír védőborító hiányos. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által dedikált, dátumozott (1950.) példány./ Singed by the author.
15180.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
37,38
41,10
15
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Dedikált, Gosztonyi Géza (1908-1988) fővadásznak. Budapest, 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói, szakadozott papírborítóban./Singed by the author.
15181.

Available for bidding
12 000 HUF
37,38
41,10
Minimum bid:
14 000 HUF
Refresh
Széchenyi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznapló-kivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 216+2 p.+35 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+1 térkép. Második, javított kiadás. Későbbi, Afrikát ábrázoló, átkötött egészvászon-kötésben, pótolt térképpel. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által aláírt, dátumozott (1950) példány.
15182.

Available for bidding
8 000 HUF
24,92
27,40
15
Minimum bid:
17 000 HUF
Refresh
15183.

Available for bidding
10 000 HUF
31,15
34,25
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
15184.

Available for bidding
10 000 HUF
31,15
34,25
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
15185.

Available for bidding
10 000 HUF
31,15
34,25
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
1936 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIV. évf. 1-36 sz. 1936-os teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1936, Nimród, IV+580 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15186.

Available for bidding
10 000 HUF
31,15
34,25
15
Minimum bid:
34 000 HUF
Refresh
1943-48 A Vadászújság 21 száma és a Nimród vadászlap 18 száma bekötve, két kötetben. Nem egybefüggő számok.
15187.

Available for bidding
20 000 HUF
62,31
68,49
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Preisliste über moderne Waffen und Jagd-Artikel. M. Origis, Kärnten. 177p. Kicsit szakadozott szélű papírborítóban / Slightly torn paper cover.
15188.

Available for bidding
5 000 HUF
15,58
17,12
Minimum bid:
5 500 HUF
Refresh
Walter Frevert: Jagdliches Brauchtum. Berlin, 1939, Paul Parey, 142+2 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kis foltokkal./ In German language. Paperbinding, with little spotties, and office stamp.
15189.

Available for bidding
5 000 HUF
15,58
17,12
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
Nemeskéri-Kiss Sándor: ... Hol nem volt. Szerző tollrajzaival és fényképeivel. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor,(Globus-ny.), 437+3 p.+4 t.(Fekete-fehér fotókkal.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15190.

Available for bidding
5 000 HUF
15,58
17,12
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Felix Endre: Az apróvad vadászata vizslával. Dedikált, a szerző unokájának! Bp., 1948, Nimród Kis Könyvtár, Kiadói papírkötés, kissé sérült borító./ Paperbinding, with damaged cover. Singed by the author.
15191.

Available for bidding
3 000 HUF
9,35
10,27
22
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.