Books: History

Number of items: 21

15092.

10 000 HUF
27,03
29,41
15093.

10 000 HUF
27,03
29,41
Marosán György: Tüzes kemence. Bp., 1968, Magvető, 792+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző, id. Marosán György (1908-1992) politikus, író által a címlapon dedikált, a borító alján aláírt példány.+Egy ex libris a hátoldalán Marosán György ajándékozási soraival.+Valamint egy saját kézzel írt magán levele, másfél beírt oldal, kis szakadással, 1 sztl. lev./ Paperbinding, in Hungarian language. With signed by the author.
15094.

10 000 HUF
27,03
29,41
Borbély Andor - Fall Endre: Román uralom Erdélyben. Budapest, 1936, Magyar Revíziós Liga. Felvágatlan példány! Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban./  Andor Borbély - Endre Fall: Rumanian rule in Transylvania. Bp.,1936, Hungarian Revision League. Uncut! Paperbinding. In Hungarian language.
15095.

5 000 HUF
15096.

5 000 HUF
15097.

5 000 HUF
Lévai Jenő: Endre László. A háborús bűnösök magyar listavezetője. Írta: Lévai Jenő. A kiadó előszavával és a szerző utóhangjával kiegészített kötet. Függelékként a M. Kir. I. Egyetemi Rohamzászlóalj 1. századának névsorával. Bp.,(1945), Müller Károly, Légrády. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, címlapon matrica nyomával./Paperbinding, in Hungarian language.
15098.

4 000 HUF
15099.

3 000 HUF
15100.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF