Printed Materials

Number of items: 66

1893 Az Ungvölgyi H. É. vasut részvénytársaság alapszabályai. Budapest. Viaszpecséttel és okmánybélyeggel (15kr.). Gyürőtt sarkokkal, pp.:19, 22x15cm
11942.

6 000 HUF
1898 Erzsébet királyné (Sisi) kegyeletes emlékére kiadott emléklap, rajta ceruzás felirattal - Őfensége Auguszta főhercegnőtől (1919)
11943.

1898 Erzsébet királyné (Sisi) kegyeletes emlékére kiadott emléklap, rajta ceruzás felirattal - "Őfensége Auguszta főhercegnőtől" (1919)

3 000 HUF
1900 Alsótátrafüred fürdővendégeinek névsora, 1-23. szám
11944.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1900 Souvenir de Pöstyén/Piešťany/Pistyan. Pistian (Pöstyén), A. Bernas-ny., fekete-fehér fotókkal, 16 sztl. lev.
11945.

8 000 HUF
cca 1910 Budapest, leporelló. Bp., Eisler G. kiadása.Fekete-fehér fotókkal Budapestről. Közte Várkert bazár, New York Palota, Zsinagóga, Országház...stb, magyar, francia, német nyelven. Kiadói kissé szakadozott, illusztrált papírborítóban, 9 sztl. lev.
11946.

10 000 HUF
27,03
29,41
1912 Somogyvármegye építkezési, kéményseprési és tűzrendészeti szabályrendeletei. Kaposvár, 1912, Szalai Ferenc, 38+2 p. Vászon-kötésben, foltos. Heinisch Richárd kéményseprőmester névbélyegzőjével, valamint későbbi 1949-es önéletrajzával.
11947.

1912 Somogyvármegye építkezési, kéményseprési és tűzrendészeti szabályrendeletei. Kaposvár, 1912, Szalai Ferenc, 38+2 p. Vászon-kötésben, foltos. 'Heinisch Richárd kéményseprőmester' névbélyegzőjével, valamint későbbi 1949-es önéletrajzával.

3 000 HUF
cca 1905 Budapest fő és székváros látképei, leporelló album 18 db rajzos látképpel, Bettelheim Miksa és Társa, kissé kopott papírkötésben
11948.

10 000 HUF
27,03
29,41
1912 Cinema, vetített világ. A kinematográfusok érdekeit szolgáló hetilap 1. évf. 2-9., 11-18. száma, kis hiánnyal, számos érdekes írással, egybekötve, félvászon kötésben
11949.

20 000 HUF
54,05
58,82
1912 Muschong buziási gyógyfürdője, 6. sz., a gyógyfürdő vendégeinek hivatalos névjegyzéke 1912. június 30-tól július 6-ig, kis sérülésekkel, 8 p.
11950.

5 000 HUF
1918 Bp., A Rendkívüli Újság (Pesta Frigyes Hetilapja) VI. évfolyamának 47. száma, címlapon érdekes cikkcímekkel (pl. Károlyi Mihály a Rudolf trónörökös, stb.), 18p
11951.

3 000 HUF
1918 Meghívó a magyarországi szlovákok budapesti nagy népgyűlésére, hirdetmény magyar és szlovák nyelven, kis szakadással, hajtott, 41,5×28,5 cm /  1918 Summon to the peoples assembly of the Hungarian Slovaks in Budapest, in Hungarian and Slovak, with small signs of wear, 41,5×28,5 cm
11952.

1918 Meghívó a magyarországi szlovákok budapesti nagy népgyűlésére, hirdetmény magyar és szlovák nyelven, kis szakadással, hajtott, 41,5×28,5 cm / 1918 Summon to the people's assembly of the Hungarian Slovaks in Budapest, in Hungarian and Slovak, with small signs of wear, 41,5×28,5 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
1918 Meghívó a független szlovák politikai párt Szlovákiának Csehországhoz való csatolása ellen tiltakozó gyűlésére (a spanyolnátha miatt elmaradt), kisméretű hirdetmény magyar és szlovák nyelven, 21,5×14 cm /  1918 Summon to a protest against the annexation of Slovakia to the Czech Republic, organized by the independent slovak party (the protest was cancelled due to the Spanish flu), in Hungarian and Slovak, 21,5×14 cm
11953.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF